Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Budynek mieszkalny przy lesie – Brzeźno, ul. Miodowa


  • Nr oferty: 1580
  • Lokalizacja: Brzeźno, ul. Miodowa
  • Powierzchnia: 188,11 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym piętrowym oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej znajdującą się w lubianej lokalizacji Brzeźno w gminie Krzymów. Jest bardzo dobry dostęp do ośrodków użyteczności publicznej: szkoła podstawowa – 1,5 km; przedszkole – 1,6 km; sklep(Chata Polska) – 1 km. Obok nieruchomości znajduje się las. Do parku brzezińskiego tylko 1 km. Kościół – 800 m; Restauracja – 1 km. Droga krajowa znajduje się 700 m od nieruchomości.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1580
Lokalizacja
Brzeźno, ul. Miodowa
Cena
569 000 PLN
Powierzchnia
188,11 m2
Opis budynku
Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 188,11 m2, w zabudowie wolnostojącej, piętrowy, niepodpiwniczony pobudowany w 1987 r. w technologii tradycyjnej murowanej z cegły szczelinowej. Strop żelbetowy. Stropodach pokryty papą na lepiku. Kominy murowane. Orynnowanie PCV.
Wykończenie budynku
Na podłogach parkiet dębowy, terakota. Ściany niegipsowane, malowane emulsją lub wyłożone glazurą, tapeta. W łazience wanna wbudowana, prysznic. W kuchni meble w zabudowie, płytki wzdłuż ciągu kuchennego. Okna drewniane. Parapety lastryko. Grzejniki żeliwne. Drzwi wewnętrzne płycinowe.
Pomieszczenia
PARTER: pokój, salon, kuchnia, wiatrołap, korytarz, kotłownia, pralnia, łazienka, jadalnia. PIĘTRO: 4 pokoje, łazienka, korytarz, WC, garderoba, salon.
Ogrzewanie
CO: ekogroszek + kominek
Dodatkowe informacje
Budynek dla dwóch rodzin z dwoma niezależnymi wejściami.
Opis działki
Działka o powierzchni 823 m2 jest zagospodarowana – wjazd oraz teren wokół budynku z kostki, trawnik, drzewa i krzewy. Teren ogrodzony (od frontu ogrodzenie metalowe z bramą na pilota, z tyłu betonowe oraz po bokach siatka metalowa), uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację gminną. Na działce znajduje się garaż oraz wiata.
Dojazd
Dostęp do nieruchomości bezpośredni drogą gruntową, ul. Miodowa.
Cena za m2
3 024,83 zł/m2