Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaKomfortowy dom blisko Konina, gm. Kazimierz Biskupi


  • Nr oferty: 1585
  • Lokalizacja: Kamienica
  • Powierzchnia: 157,7 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z poddaszem użytkowym, położoną w miejscowości Kamienica, gm. Kazimierz Biskupi, pow. koniński. Ośrodki użyteczności publicznej znajdują się w promieniu 5 km. Przystanek autobusowy oddalony o 600 m. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się 700 m od nieruchomości. Do Konina tylko 4 km. Miejsce idealne do zamieszkania z uwagi na bliskość terenów leśnych – około 600 m do Puszczy Bieniszewskiej.


Prezentację wideo nieruchomości zobaczą Państwo tutaj:

https://youtu.be/hB7lYdGX4sA


Zapraszamy na spacer wirtualny:

Budynek mieszkalny

https://www.abanieruchomosci.pl/Kamienica%20-%20dom/index.htm

Budynek garażowo-gospodarczy

https://www.abanieruchomosci.pl/Kamienica%20-%20budynek%20gospodarczy/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1585
Lokalizacja
Kamienica
Cena
799 000 PLN
Powierzchnia
157,7 m2
Opis budynku
Budynek o powierzchni użytkowej 157,70 m2 pobudowany w 2011 roku. Ławy fundamentowe z betonu. Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych. Ściany przyziemia z pustaka ceramicznego murowane na zaprawie cementowo wapiennej. Ścianki działowe z pustaka. Ocieplenie - styropian. Strop żelbetowy. Dach konstrukcji drewnianej kryty dachówką. Więźba dachowa drewniana. Kominy z cegły. Wieńce i słupki żelbetowe. Podciągi żelbetowe. Rynny i rury PCV. Tynk cementowo wapienny. Instalacja elektryczna miedziana.
Wykończenie budynku
W pokojach na podłodze panele, ściany i sufity malowane emulsją. W łazienkach terakota na podłodze, ściany wyłożone glazurą do pełnej wysokości, prysznic. W łazience na poddaszu dodatkowo wanna. W kuchni terakota, emulsja, płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie. W salonie, na korytarzu oraz w wiatrołapie na podłodze płytki, ściany malowane emulsją. Parapety konglomerat. Schody drewniane. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne płycinowe. Okna PCV. Grzejniki metalowe. Kominek z nawiewem.
Pomieszczenia
Rzuty poszczególnych kondygnacji wraz z zestawieniem powierzchni poszczególnych pomieszczeń znajdują się w zdjęciach.
Ogrzewanie
Piec na ekogroszek
Opis działki
Działka o powierzchni 4436 m2 jest ogrodzona płotem betonowym oraz siatką na słupach metalowych. Brama automatyczna, metalowa. Teren działki wyrównany, uzbrojony w prąd, wodę, szambo(10 m3) oraz ładnie zagospodarowany – wyłożona kostka, trawnik, liczne drzewa i krzewy wokół budynku. Dodatkowo na działce znajduje się budynek garażowo gospodarczy. Z tyłu działki są tunele foliowe, kojce dla psów.
Dodatkowe informacje
Budynek garażowo gospodarczy o powierzchni 100,80 m2, składa się z garażu(2 stanowiskowy) oraz pomieszczenia gospodarczego. Ławy fundamentowe żelbetowe. Ściany przyziemia murowane z pustaków Porotherm. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych M-6 na zaprawie cementowej. Strop Teriva. Dach konstrukcji drewnianej kryty dachówką. Ściany malowane emulsją. Częściowo na podłodze terakota. Do budynku doprowadzona jest instalacja elektryczna oraz wodna. Istnieje możliwość adaptacji poddasza na mieszkalny.
Charakterystyka przeznaczenia
Tereny zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej powiatowej
Cena za m2
5 066 zł/m2