Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Duża hala magazynowo produkcyjna – Nowa Wieś, gm. Skulsk


  • Nr oferty: 1593
  • Lokalizacja: Nowa Wieś, gm. Skulsk
  • Powierzchnia: 675,7 m2

Opis

Polecamy Państwu na sprzedaż budynek hali z zapleczem socjalnym oraz częścią biurową o łącznej powierzchni użytkowej 675,70 m2, położony w miejscowości Nowa Wieś, gm. Skulsk, pow. koniński, obręb Kobylanki.

Opis budynku:

Budowa została ukończona w 2020 roku. Budynek ma wysokość 6,5 m do sufitu i jest wykonany według technologii tradycyjnej murowanej. Obiekt wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony. Fundamenty żelbetowe zbrojone stalą. Ściany wykonane z cegły szczelinowej. Ściany tynkowane ocieplone styropianem gr. 5 cm. Strop żelbetowy. Słupy żelbetowe. Wieńce żelbetowe. Więźba dachowa drewniana. Dach dwuspadowy, nieocieplony, pokryty blachą trapezową. Orynnowanie PCV. Obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej. Parapety zewnętrzne metalowe. Tynki zewnętrzne cementowo wapienne. Kominy murowane z cegły. Podbitka dachu na całym budynku PCV. Piorunochrony na całym obiekcie. Instalacja CO miedziana. Budynek jest wyposażony w instalację fotowoltaiczną 40 KW.

Wykończenie budynku:

Na hali posadzka przemysłowa, ściany malowane emulsją. Na suficie płyta OSB, siatka i klej bez ocieplenia. Tynki wewnętrzne cementowe. W pomieszczeniach sanitarnych na podłodze płytki, ściany wyłożone glazurą, prysznic. W szatni płytki na podłodze oraz na ścianie emulsja. W kuchni terakota, glazura, płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie. Na korytarzu na podłodze terakota, ściany i sufit malowany emulsją. W pokoju biurowym jedna ściana pokryta płytkami ozdobnymi a pozostałe malowane emulsją, na podłodze terakota, w środku klimatyzacja. W kotłowni oraz suszarni posadzki betonowe. Okna w całym budynku PCV. Drzwi wejściowe do biura i na halę stalowe antywłamaniowe. Drzwi wewnętrzne drewniane. Parapety wewnętrzne PCV. Schody na hali drewniane. Grzejniki PURMO metalowe. Magazyn blaszany posiada przesuwaną bramę. Na posadzce kostka brukowa na całej powierzchni.


Prezentację wideo nieruchomości zobaczą Państwo tutaj:

https://youtu.be/-98eCgW152Q

Zapraszamy Państwa na wirtualny spacer:

https://www.abanieruchomosci.pl/Hala,%20Nowa%20Wie%C5%9B/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1593
Lokalizacja
Nowa Wieś, gm. Skulsk
Cena
1 649 000 PLN
Powierzchnia
675,7 m2
Pomieszczenia
pomieszczenie produkcyjne(382,70 m2); komunikacja(17,60 m2); pomieszczenie porządkowe(1,20 m2); biuro produkcji(16,20 m2); węzeł sanitarny(3,60 m2); pomieszczenie socjalne(10,40 m2); szatnia(9,20 m2); węzeł sanitarny(7,40 m2); kotłownia(14,30 m2); pomieszczenie magazynowe(13,10 m2), kotłownia olejowa(26,50 m2), komunikacja(30,40 m2), pomieszczenie gospodarcze(44,30 m2).
Dodatkowe informacje
W hali jest również antresola o powierzchni około 98 m2
Ogrzewanie
CO na olej opałowy i ekogroszek
Opis działki
Działka ma powierzchnię 7329 m2. Jest nieogrodzona, uzbrojona w prąd, wodę z wodociągu, szambo(6 m3), zagospodarowana – wjazd i cały plac wykonany z kostki oraz z tyłu działki znajduje się piękny, duży sad. Brama wjazdowa do hali na przekładni łańcuchowej o szerokości 4 m i wysokości 3,86 m.
Charakterystyka przeznaczenia
W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Skulsk nieruchomość oznaczona jest jako: tereny odkrywki węgla brunatnego Ościsłowo
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Nieruchomość posiada prawidłowy dostęp do drogi publicznej gminnej o nawierzchni asfaltowej
Dodatkowe informacje
Monitoring zainstalowany w całym obiekcie. Sad wieloowocowy 10 letni. Klimatyzacja w biurze z możliwością nagrzewania. Instalacja fotowoltaiczna wyceniona na kwotę 160 000 zł
Cena za m2
2 440 zł/m2