Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaArchiwalna Dom z budynkami gospodarczymi oraz działką rolną - gm. Lądek


  • Nr oferty: 1595
  • Lokalizacja: gm. Lądek
  • Powierzchnia: 134 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym parterowym o powierzchni użytkowej ok. 134 m2 oraz budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni około 208 m2. Budynki znajduje się na działce rolnej, zabudowanej o powierzchni 1,91 ha, położonej w gminie Lądek. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja wyróżnia się bardzo dobrym położeniem komunikacyjnym – kilkadziesiąt metrów od drogi powiatowej, 9 km od autostrady. W odległości około 4 km miejscowość Ciążeń z licznymi punktami handlowo-usługowymi. 

Szczegóły oferty

Nr oferty
1595
Lokalizacja
gm. Lądek
Cena
460 000 PLN
Powierzchnia
134 m2
Opis działki
Działka o regularnym kształcie prostokąta – część mieszkalna ogrodzona, oraz zagospodarowana (nasadzenia roślin oraz drzew ozdobnych, utwardzone podwórze), uzbrojona w prąd, wodę, przydomowe szambo, światłowód w drodze. CO na ekogroszek. Pozostała część działki stanowi tereny uprawy rolnej. Cała powierzchnia działki to 1,91 ha. Działka posiada wjazd na posesję z drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej.
Opis budynku
Dom parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym. Budynek pobudowany w latach 50tych, następnie rozbudowany na początku lat 80tych. Wzniesiony metodą tradycyjną z wykorzystaniem materiałów dobrej jakości – cegła, pustak. Stropy żelbetowe, dach o konstrukcji drewnianej pokryty eternitem, elewacja otynkowana, szczyt ocieplony. Stolarka okienna PCV i drewniana, orynnowanie metalowe. Centralne ogrzewanie w kotłowni z odrębnym wejściem: piec na ekogroszek zamontowany w 2021 roku, grzejniki metalowe.
Wykończenie budynku
Dom wykończony w dobrym standardzie. Nadaje się od razu do zamieszkania. Pomieszczenia w pełni umeblowane. Na podłogach w pokojach panele lub wykładzina, na korytarzu oraz w łazience i WC terakota. Ściany we wszystkich pomieszczeniach gipsowane i pokryte emulsją. W łazience na ścianach glazura. Drzwi i ościeżnice płycinowe. Wszystkie pomieszczenia dobrze doświetlone i przestronne. Kuchnia w pełni wyposażona w meble oraz niezbędny sprzęt AGD. Dwa niezależne wejścia do budynku.
Pomieszczenia
Zestawienie pomieszczeń: Korytarz – 5,46 m2, Łazienka z WC – 3,78 m2, Kuchnia – 14,25 m2, Pokój – 16,45 m2, Pokój – 16,62 m2, Pokój – 12,65 m2, Pokój – 13,52 m2, Pokój – 18,77 m2, Korytarz – 2,66 m2, Łazienka – 5,40 m2, Kuchnia nr 2 – 13,55 m2, Wiatrołap – 8,73 m2, Kotłownia – 8,24 m2,
Dodatkowe informacje
Powierzchnia domu około 134 m2. Przed domem zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami. Za domem utwardzone podwórze oraz budynki gospodarcze w zabudowie zwartej o łącznej powierzchni około 208 m2.
Opis budynku
Budynek gospodarczy pobudowany z cegły oraz pustaka, otynkowany. Część budynków pokryta eternitem, część dachówką. W skład pomieszczeń wchodzi sześć pomieszczeń gospodarczych, stodoła oraz garaż i wiata. Każde z odrębnym wejściem z zewnątrz. Łączna powierzchnia użytkowa to około 208 m2. Zestawienie pomieszczeń na załączonym rzucie
Dodatkowe informacje
Świetna lokalizacja, na terenach sąsiadujących z miejscowością Ciążeń. Zabudowania wraz z terenem pod uprawę rolną o łącznej powierzchni 1,91 ha. Właściciel dopuszcza podział i sprzedaż zabudowań bez gruntów rolnych. W odległości kilkuset metrów rzeczka Wrześnica.
Działka
19100 m2
Cena za m2
4104,48 zł/m2