Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Duża działka inwestycyjna w Turku na sprzedaż


  • Nr oferty: 1598
  • Lokalizacja: Turek
  • Powierzchnia: 9872 m2

Opis

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną, która jest położona w peryferyjnej części miejscowości Turek blisko ulicy Przemysłowej. Działka znajduje się blisko obiektów handlowo usługowych, przemysłowych. Niedaleko prezentowanej nieruchomości znajduje się przedsiębiorstwo chemiczne Messer Polska. Na przeciwko jest firma Profirm. Nieco dalej znajduje się również ciepłownia. Dostęp do drogi krajowej nr 72 w odległości około 600 metrów. Teren jest bardzo atrakcyjny inwestycyjnie, przeznaczony pod budowę zakładów produkcyjnych, przemysłowych czy magazynów.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1598
Lokalizacja
Turek
Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
9872 m2
Działka
Działka o powierzchni 9872 m2 jest niezabudowana, nieuzbrojona, nieogrodzona oraz niezagospodarowana. Istnieje możliwość podłączenia prądu, wody, kanalizacji, gazu. Teren jest wyrównany, kształt działki nieregularny. Przez działkę przechodzą linie wysokiego napięcia.
Charakterystyka przeznaczenia
Teren na którym znajduje się nieruchomość jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczony symbolem: P - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów na całym obszarze nieruchomości.
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Droga gminna o nawierzchni asfaltowej
Cena za m2
40,42 zł/m2