Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ślesin idealny dom pod inwestycję.


  • Nr oferty: 1640
  • Lokalizacja: gm. Ślesin
  • Powierzchnia: 104,74 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod inwestycję znajdującą się w samym centrum Ślesina.

Nieruchomość mimo usytuowania w ścisłym centrum posiada dużą działkę oraz budynki gospodarcze, które można zaaranżować według własnych potrzeb.

Dużym atutem jest lokalizacja, do jeziora ok. 400m.

Dzięki dojazdowi z dwóch stron do działki budynek można wykorzystywać pod cele usługowe oraz mieszkalne.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1640
Lokalizacja
gm. Ślesin
Cena
350 000 PLN
Powierzchnia
104,74 m2
Działka
0,0715 ha
Cena za m2
3 341,61 zł/ m2
Opis działki
Działka o regularnym kształcie posiadająca dostęp z dwóch stron. Uzbrojona w ee, wodę, kanalizację miejską. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Działka ogrodzona: od strony sąsiadów ogrodzenie betonowe oraz siatka na słupkach metalowych.
Opis budynku
Budynek w zabudowie zwartej pobudowany na początku XX wieku. Składa się z dwóch części : budynku parterowego w skład którego wchodzą 2x korytarz(7,19 m2, 7,58m2), duża przestronna kuchnia( 22,36m2) , łazienka ( 6,27m2) oraz dwa pokoje( 13,70m2, 15,17m2). Druga część to budynek piętrowy w skład którego wchodzi klatka schodowa ( 3,30 m2) oraz 2 pokoje ( 15,41m2, 13,76m2)
Wykończenie budynku
Budynek wymaga remontu. Ściany malowane emulsją, na podłogach deska drewniana oraz terakota. W łazience prysznic. Budynek ogrzewany na prąd oraz w pokoju na górze piec kaflowy, w pokoju na dole od strony ulicy piec typu "koza" i w kuchni kuchenka węglowa. Dach nad częścią parterową pokryty blachą, natomiast nad częścią piętrową pokryty papą.
Dodatkowe informacje
Dodatkowo na działce znajdują się budynki gospodarcze o pow. ok 105,53 m2, które można zaaranżować według własnych potrzeb- posiadają przyłącza ee oraz wody.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.