Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaBudynek mieszkalno-gospodarczy z dużą działką w Lądku!


  • Nr oferty: 1666
  • Lokalizacja: Lądek
  • Powierzchnia: 51,54 m2

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w pięknej okolicy Lądka. Na sprzedaż budynek mieszkalno-gospodarczy o powierzchni 51,54 m2 oraz części niemieszkalnej o powierzchni 174 m2 na działce o powierzchni 2916 m2. Wszystko to dostępne za atrakcyjną cenę, a także istnieje możliwość zakupu większej działki.


Nieruchomość ta posiada przeznaczenie Mieszkaniowo-Usługowe, co daje szansę na wykorzystanie jej dla wielu celów. Lokalizacja w pobliżu autostrady A2 (Sługocin - 6 km) oraz drogi krajowej 92 (3,5 km) zapewnia szybki i łatwy dojazd do pobliskich miast: Słupca (13 km) czy Konina.


Budynek posadowiony jest na przestronnej działce, co daje możliwość aranżacji przestrzeni według indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, lokalizacja gwarantuje spokój i ciszę, co pozwoli odpocząć po ciężkim dniu.


Ta oferta jest idealna dla osób, które szukają nie tylko miejsca do zamieszkania, ale również chcą wykorzystać część nieruchomości pod działalność gospodarczą. Nie czekaj, ta nieruchomość czeka na nowego właściciela gotowego na nowe wyzwania!Szczegóły oferty

Nr oferty
1666
Lokalizacja
Lądek
Cena
379 000 PLN
Powierzchnia
51,54 m2
Opis budynku
Budynek parterowy z nieużytkowym poddaszem, podzielony na część mieszkalną oraz niemieszkalną . Budynek pobudowany z pustaka oraz cegły dach kryty eternitem .
Dodatkowe informacje
Działka o przeznaczeniu MN/U- mieszkalno- usługowa, dzięki czemu istnieje możliwość prowadzenia własnej działalności.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni .
Działka
0,2916 ha