Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaOgłoszenie archiwalne - Działki rolne o powierzchni 1,24 ha - Bądków Pierwszy gm. Przykona


  • Nr oferty: 1673
  • Lokalizacja: Bądków Pierwszy gm. Przykona
  • Powierzchnia: 12400 m2

Opis

Przedstawiam Państwu ofertą sprzedaży czterech nieruchomości rolnych, położonych w miejscowości Bądków Pierwszy, gm. Przykona w powiecie tureckim. Działki położone są w niewielkiej odległości od miejscowości gminnej Przykona (2 km) oraz od Turku (11 km) Do części działek zapewniony jest bezpośredni dojazd z drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej, do pozostałych dwóch poprzez nieutwardzoną drogę gruntową. Działki o łącznej powierzchni 1,2400 ha oznaczone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny upraw polowych, tereny łąk i pastwisk oraz tereny lasów. Działki położone w malowniczej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie łąk i lasów oraz luźnej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1673
Lokalizacja
Bądków Pierwszy gm. Przykona
Cena
165 000 PLN
Powierzchnia
12400 m2
Opis działki
Działki o łącznej powierzchni 1,2400 ha są niezabudowane, nieogrodzone, nieuzbrojone. Do części działek dojazd bezpośredni z drogi gminnej, do części nieutwardzoną drogą gruntową. Kształt regularny, zbliżony do prostokąta.
Dodatkowe informacje
Działka nr 129 o powierzchni 0,28 ha oznaczona jako RZ – tereny łąk i pastwisk. Działka nr 156 o powierzchni 0,28 ha oznaczona jako RZ – tereny łąk i pastwisk. Działka nr 44 o powierzchni 0,45 ha oznaczona jako RL – tereny lasów Działka nr 45 o powierzchni 0,23 ha oznaczona jako R/RL – tereny upraw polowych i ogrodniczych.
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Do działek numer 44 i 45 dostęp bezpośredni z drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej. Do działek numer 129 i 156 dostęp poprzez nieutwardzona drogę gruntową.
Uzbrojenie terenu
Działki nieuzbrojone. Działki rolne.
Cena za m2
13,30 zł/ m2