Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Działki na sprzedaż w uroczej lokalizacji w Mielnicy Dużej!


  • Nr oferty: 1688
  • Lokalizacja: Mielnica Duża
  • Powierzchnia: 800 m2

Opis

Prezentujemy na sprzedaż działki o łącznej powierzchni około 1,70 ha, położone w malowniczej miejscowości Mielnica Duża. To unikalna oferta dla osób, które marzą o posiadaniu działki na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Działki te znajdują się pomiędzy malowniczym Kanałem Ślesińskim a jeziorem Gopło, co gwarantuje nie tylko piękne widoki, ale również możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury.


Nieruchomości te charakteryzuje cicha i spokojna okolica oraz luźna zabudowa jednorodzinna. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie prywatność i chcą mieć swój własny kawałek ziemi z dala od miejskiego zgiełku. Dodatkowo, uzbrojenie przy działce sprawia, że można bez problemu podłączyć media, co znacznie ułatwi proces budowy wymarzonego domu.


Dla miłośników aktywnego spędzania czasu także jest coś w pobliżu - do jeziora można dojść pieszo po zaledwie 150 metrach lub dojechać samochodem po ok. 500 metrów. W okolicy znajdują się również obszerne lasy, idealne na spacery czy grzybobranie.


Nie ma potrzeby rezygnacji z wygody życia podczas zamieszkania na terenie Mielnicy Dużej, gdyż do sklepu można dojść w około 800 metrów. Na dodatek, centrum Skulska znajduje się w odległości tylko 7 kilometrów.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1688
Lokalizacja
Mielnica Duża
Cena
40 000 PLN
Powierzchnia
800 m2
Cena za m2
50 zl/ m2 - dowolna powierzchnia działki 30 zł- całość 1,7 ha
Charakterystyka przeznaczenia
ML- zabudowa mieszkaniowo- letniskowa
Opis działki
Działki z możliwością wytyczenia indywidualnej powierzchni. Całość 1,70 ha- sprzedaż za 30 zł/ m2