Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Turek - lokal handlowo- usługowy NA SPRZEDAŻ


  • Nr oferty: 1715
  • Lokalizacja: Turek
  • Powierzchnia: 96,37 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu lokal handlowo- usługowy w zabudowie zwartej z budynkiem wielorodzinnym, podpiwniczony, o powierzchni 96,37 m2 położony w centrum Turku.

Jest to lokal z dużym potencjałem - może być wykorzystany zarówno na usługi jak i handel. Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności - w centrum miasta.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1715
Lokalizacja
Turek
Cena
300 000 PLN
Powierzchnia
96,37 m2
Cena za m2
3 113,00 ZŁ
Opis budynku
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z cegły, ocieplony oraz otynkowany. Budynek wyposażony w monitoring. Okna PCV. Brak ogrzewania - najemca we własnym zakresie. Do budynku podłączone są: woda, ee, kanalizacja do sieci.
Pomieszczenia
Nieruchomość składa się z jednej dużej przestrzeni handlowo- usługowej o powierzchni ok 77 m2, pom. socjalnego o powierzchni ok 10 m2, komunikacji 3,5 m2, WC 5,87 m2. Istnieje możliwość dorobienia ścianek i zrobienia kilku mniejszych pomieszczeń.
Dodatkowe informacje
Dojazd drogą asfaltową - doskonała lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości- znajduje się w centrum miasta. Przed budynkiem parking.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.