Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Turek- lokal handlowo- usługowy NA SPRZEDAŻ


  • Nr oferty: 1716
  • Lokalizacja: Turek
  • Powierzchnia: 23,46 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu lokal handlowo- usługowy w zabudowie zwartej, niepodpiwniczony o powierzchni 23,46 m2 położony w centrum Turku.

Jest to lokal z dużym potencjałem - może być wykorzystany zarówno na biura, usługi jak i handel. Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności - w centrum miasta.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1716
Lokalizacja
Turek
Cena
125 000 PLN
Powierzchnia
23,46 m2
Cena za m2
5 328,22 zł/m2
Opis budynku
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowany z cegły. Okna PCV. CO gazowe. Do budynku podłączone są: woda, ee, kanalizacja do sieci, gaz ziemny. Wejście z deptaka bezpośrednio do pomieszczenia handlowego/usługowego. Lokal posiada duże okna wystawowe. Doskonała lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości- znajduje się ścisłym centrum miasta.
Pomieszczenia
Nieruchomość składa się z jednej dużej przestrzeni handlowo- usługowej o powierzchni ok 21,46 m2, komunikacji 1 m2, WC 1 m2.
Forma własności
prawo własności
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.