Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaDziałka budowlana na sprzedaż w Łysku, gmina Wierzbinek


  • Nr oferty: 1723
  • Lokalizacja: Łysek
  • Powierzchnia: 1489 m2

Opis

Prezentujemy Państwu działkę o powierzchni 0,1489 ha w Łysku, gmina Wierzbinek. To idealne miejsce dla osób, które marzą o posiadaniu swojego własnego domu z dużą ilością zieleni wokół. Działka posiada dostęp do drogi asfaltowej oraz na terenie działki istnieje możliwość podłączenia mediów, takich jak woda oraz prąd. Kanalizację można zapewnić poprzez wybudowanie przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba. Decyzja o warunkach zabudowy została już wydana, więc Państwa marzenia o idealnie zaprojektowanym domu stają się coraz bliższe spełnienia.


Okolica jest cicha i spokojna, a jednocześnie wszystko co niezbędne znajduje się w pobliżu - sklep oddalony o 650 m, urząd gminy 4,5 km, przedszkole i szkoła w odległości 4,5-5 km. Dla miłośników przyrody, tereny rolne oraz lasy wprowadzą wspaniałą atmosferę spokoju i harmonii.Tereny rolne oraz tereny leśne wokół działki tworzą piękny krajobraz, który zagwarantuje Państwu ciszę i spokój. Luźna zabudowa jednorodzinna to dodatkowy atut tej nieruchomości.


Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tej pięknej działki w urokliwej okolicy. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację!

W sprzedaży są również 3 kolejne działki o pow. od 0,1250 ha- 0,1372 ha

Szczegóły oferty

Nr oferty
1723
Lokalizacja
Łysek
Cena
85 000 PLN
Powierzchnia
1489 m2
Cena za m2
57,09 zł / m2
Charakterystyka przeznaczenia
Na działkę wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.
Opis działki
Działka o dość regularnym kształcie prostokąta , posiadająca zjazd z drogi gminnej asfaltowej. Nieuzbrojona- możliwość podłączenia ee, wody .