Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Budynek biurowo gospodarczy – Szadów Pański, gm. Turek


  • Nr oferty: 1726
  • Lokalizacja: Szadów Pański
  • Powierzchnia: 103,33 m2

Opis

Polecamy Państwu na sprzedaż budynek biurowo gospodarczy z zapleczem socjalnym, oraz częścią magazynową o łącznej powierzchni użytkowej 103,33 m2, położony w miejscowości Szadów Pański, gm. Turek, pow. turecki. Jest to budynek idealny na prowadzenie np. biura rachunkowego. Budynek z dużym parkingiem usytuowany zaraz przy drodze wojewódzkiej nr 470.


Opis budynku:

Budowa została ukończona w 2000 roku. Budynek jest wykonany według technologii tradycyjnej murowanej. Obiekt wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony. Fundamenty żelbetowe. Ściany murowane z cegły ocieplone styropianem gr. 8 cm. Ściany fundamentowe z bloczków M6 na zaprawie cementowo- wapiennej. Strop żelbetowy. Wieńce żelbetowe. Więźba dachowa drewniana. Dach ocieplony styropianem gr. 20 cm pokryty blachą trapezową. Podbitka metalowa. Orynnowanie PCV. Tynki cementowo wapienne. Instalacja CO miedziana.


Wykończenie budynku:

Posadzki betonowe. W części biurowej na podłodze terakota, ściany malowane emulsją + częściowo pokryta cegiełką. Sufity w części biurowej podwieszane. Tynki cementowo wapienne. W pomieszczeniach sanitarnych na podłodze płytki, ściany wyłożone glazurą. W kuchni terakota, glazura, płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie. Na korytarzu na podłodze terakota, ściany i sufit malowany emulsją. W kotłowni ściany wyłożone glazurą i częściowo malowane emulsją oraz piec na olej. Okna w całym budynku PCV. Drzwi wejściowe do biura aluminiowe. Wrota i drzwi do części gospodarczej metalowe. W części magazynowej terakota i emulsja. Drzwi wewnętrzne PCV. Parapety wewnętrzne PCV. Grzejniki aluminiowe.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1726
Lokalizacja
Szadów Pański
Cena
319 000 PLN
Powierzchnia
103,33 m2
Pomieszczenia
W budynku znajdują się: 3 pomieszczenia biurowe, warsztat, 2 korytarze, wiatrołap, magazyn, 2x WC, pom. socjalne, 2 pom. gospodarcze, kotłownia.
Ogrzewanie
CO na olej opałowy
Opis działki
Działka o kształcie trapezu ma powierzchnię 911 m2. Teren zagospodarowany – utwardzony w 90%, dużo miejsc parkingowych. Działka ogrodzona – ogrodzenie betonowe, od frontu brama wjazdowa automatyczna. Działka uzbrojona w prąd, wodę, szambo, światłowód, Internet.
Charakterystyka przeznaczenia
Nieruchomość przeznaczona w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Turek jako MN+ zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa.
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Nieruchomość posiada prawidłowy i bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni utwardzonej
Dodatkowe informacje
Budynek ma zainstalowaną klimatyzację, alarm i monitoring.
Cena za m2
3 087 zł/m2