Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Stylowa kamienica w centrum Strzałkowa


  • Nr oferty: 1735
  • Lokalizacja: Strzałkowo
  • Powierzchnia: 410 m2

Opis

Atrakcyjna 3 kondygnacyjna kamienica położona na  jednej z głównych ulic Strzałkowa o łącznej powierzchni około 410 m2

Kamienica zbudowana w czasach Secesji około 1920 r. położona na działce o powierzchni 559 m2..

Na parterze budynku znajdują się dwa lokale usługowe o powierzchni po ok. 90 m2  i 76 m, na piętrze dwa  mieszkania po około 119 m2 i 75 m2 . Istnieje możliwość połączenia mieszkań, uzyskując większą powierzchnie. Dodatkowo strych na całej powierzchni kamienicy gdzie znajduje się pokój z łazienką i ogólna przestrzeń strychowa. Lokale usługowe posiadają witryny i wejście główne bezpośrednio z ulicy Sikorskiego.


Pomieszczenia wysokie , jasne w klimacie starych kamienic, dotychczasowy właściciel dokładał starań aby zachować  elementy budynku w oryginalnym starym stylu.

Solidny budynek z cegły wybudowany wprawdzie w latach 20-tych , ale na bieżąco remontowany i zadbany. Wszystkie instalacje nowe, rewitalizacja klatki schodowej, nowe okna skrzynkowe robione na zamówienie aby zachować styl, częściowo nowe tynki , wyremontowany  dach i kominy.


Główne wejście do kamienicy od strony ulicy Generała Sikorskiego. Wjazd – brama wjazdowa   na posesję  od strony ulicy Powstańców Wielkopolskich. Na posesji znajduje się dodatkowo budynek gospodarczy, murowany kryty blachą trapezową o powierzchni około 72 m2 gdzie są trzy garaże, dwa pomieszczenia gospodarcze, budynek mieszkalny połączony z kamienicą o powierzchni około 36,60 m2 -  może być zagospodarowany na małe mieszkanie oraz drewutnia 12m2.

W piwnicy budynku mieszkalnego połączonego z kamienicą znajduje się piec na ekogroszek z podajnikiem , którym ogrzewana jest cała kamienica - centralne ogrzewanie całej nieruchomości.. Do budynku podłączone media : woda i kanalizacja miejskie, energia elektryczna.


Budynek może być przeznaczony np. na prywatną uczelnię lub szkołę, klinikę, mieszkania itp.


Znakomita, dochodowa inwestycja.


Zapraszam na prezentację aby poznać szczegóły tej wyjątkowej nieruchomości.Szczegóły oferty

Nr oferty
1735
Lokalizacja
Strzałkowo
Cena
1 600 000 PLN
Powierzchnia
410 m2
Opis budynku
Budynek 3 kondygnacyjny częściowo podpiwniczony, z poddaszem. Powierzchnia użytkowa około 410 m2, pobudowany w 1920 roku z cegły pełnej. Budynek nieocieplony. Fundamenty budynku betonowe oraz z kamienia. Budynek odnawiany i remontowany na bieżąco : wymienione okna, wyremontowany dach i kominy, częściowo wymienione tynki wewnątrz, wszystkie instalacje nowe, odnowiona fasada domu.
Wykończenie budynku
W pokojach na suficie emulsja, na ścianach emulsja i tapeta, na podłogach deska drewniana częściowo przykryta wykładziną PCV i częściowo płytki. W niemal każdym pomieszczeniu solidny piec kaflowy lub wolnostojący piecyk typu - koza. Okna drewniane skrzynkowe , na parterze w lokalach usługowych okna PCV. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne drewniane - oryginalne.
Ogrzewanie
Piec na ekogroszek z podajnikiem umieszczony w piwnicy budynku mieszkalnego połączonego z kamienicą: z kamienicy i od podwórka. W całym domu centralne ogrzewanie.
Opis działki
Działka o powierzchni 559 m2 , ogrodzona, uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację , gaz ziemny w odległości około 1,5 m przed domem. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy, murowany kryty blachą trapezową o powierzchni około 72 m2 , budynek mieszkalny połączony z kamienicą o powierzchni około 36,60 m2 - może być zagospodarowany na małe mieszkanie oraz drewutnia 12m2.
Forma własności
pełna własność
Dojazd
Bezpośredni, prawidłowy drogą asfaltową z dwóch stron nieruchomości : Ul. Generała Sikorskiego i Powstańców Wielkopolskich.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość w części wpisana do ewidencji zabytków.
Cena za m2
3902.44 zł/m2 do negocjacji
Dodatkowe informacje
Budynek nie ma zawartych aktywnych umów najmu , jest zamieszkały jedynie przez właściciela stąd cała nieruchomość jest dyspozycyjna dla nowego właściciela natychmiast po sprzedaży.
Działka
559 m2