Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Urokliwy i funkcjonalny dom jak małe mieszkanie - Cienin Zaborny, gm. Słupca


  • Nr oferty: 1812
  • Lokalizacja: Cienin Zaborny 98
  • Powierzchnia: 64,13 m2

Opis

Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem nieużytkowym, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 64,13 m2, z zadaszonym tarasem. Dom komfortowy, przytulny o dobrym standardzie, z kominkiem w salonie. Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo korzystnej lokalizacji – bliska odległość od ośrodków użyteczności publicznej: szkoła podstawowa – 800 m; przedszkole gminne – 2 km; sklep spożywczy(market Dino) – 1 km, przychodnia zdrowia – 1,2 km. Do większych miejscowości można szybko i wygodnie dojechać samochodem drogą krajową oddaloną o około 1,5 km lub środkami transportu komunikacji miejskiej – przystanek autobusowy oddalony o około 300 m, przystanek PKP w odległości około 700 m.


Zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po budynku mieszkalnym:

https://www.abanieruchomosci.pl/Cienin%20Zaborny%20-%20dom/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1812
Lokalizacja
Cienin Zaborny 98
Cena
449 000 PLN
Powierzchnia
64,13 m2
Opis budynku
Ławy fundamentowe betonowe. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne z pustaków Porotherm. Budynek ocieplony styropianem gr. 15 cm. Strop żelbetowy. Więźba dachowa drewniana. Dach budynku pokryty blachodachówką(dach na tarasie gont bitumiczny). Rynny PCV. Okna 2 szybowe PCV. Parapety zewnętrzne metalowe. Schody zewnętrzne – częściowo cegła i terakota. Na tarasie cegła i terakota. Kominy murowane z cegły klinkierowej.
Wykończenie budynku
Ściany w wiatrołapie, pokojach, salonie z aneksem i pomieszczeniu gospodarczym malowane emulsją. W wiatrołapie, korytarzu, łazience i pomieszczeniu gospodarczym na podłodze terakota. W przestronnym salonie z aneksem płytki. W łazience na ścianie glazura i wanna wbudowana. W wiatrołapie szafa w zabudowie. Drzwi wewnętrze z płyty i zewnętrzne metalowe. Parapety wewnętrzne konglomerat. Grzejniki metalowe Buderus. Piec w pomieszczeniu gospodarczym.
Pomieszczenia
PARTER: wiatrołap(4,01 m2), korytarz(4,98 m2), salon + kuchnia(28,65 m2), 2 pokoje(8,73 m2; 10,96 m2), łazienka(6,80 m2), pomieszczenie gospodarcze(3,17 m2).
Ogrzewanie
Na gaz z butli własnej, podłogowe w salonie z aneksem, korytarzu i łazience
Opis działki
Działka prostokątna o powierzchni 1104 m2, częściowo ogrodzona, niezagospodarowana, uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację gminną, gaz. Dodatkowo usytuowany jest blaszany garaż.
Charakterystyka przeznaczenia
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Słupca, działka oznaczona jest jako MRJ – zabudowa mieszkaniowa i gospodarcza związaną z gospodarką rolną oraz zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z możliwością lokalizacji nieuciążliwych zakładów rzemieślniczych oraz nieuciążliwych usług stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego został zatwierdzony uchwałą nr XXIV/120/2008 z dnia 03.11.2008r.
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Dojazd prawidłowy i bezpośredni drogą publiczną gminną o nawierzchni asfaltowej
Cena za m2
7 001 zł/m2
Dodatkowe informacje
Zużycie gazu ok 4000 zł/rok