Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Działka budowlana na sprzedaż przy lesie - Janowice gm. Stare Miasto


  • Nr oferty: 1832
  • Lokalizacja: Janowice gm. Stare Miasto
  • Powierzchnia: 1976 m2

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1976 ha zlokalizowana w miłej, spokojnej okolicy w Janowicach przy ul. Diamentowej, gm. Stare Miasto. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Żychlin i Janowice widnieje jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych (MN/U). Działka ma kształt prostokąta. Bezpośredni dojazd do działki z dwóch stron - drogą asfaltową, oświetloną (ul. Diamentowa) oraz drogą gruntową. Działka ogrodzona jest z dwóch stron.


Lokalizacja: działka zlokalizowana w malowniczej okolicy - idealna dla miłośników przyrody, jednocześnie nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka wymarzona do wypoczynku, z jednej strony cisza i spokój , a z drugiej blisko do punktów usługowo-handlowych. Dodatkowo działka znajduję się blisko od węzła autostrady A2 - (Warszawa - Berlin) oraz na działce znajdują się piękne, zadbane sosny.


Sąsiedztwo: nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie lasów ( 20 m) oraz zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1832
Lokalizacja
Janowice gm. Stare Miasto
Cena
169 000 PLN
Powierzchnia
1976 m2
Dodatkowe informacje
Działka o powierzchni 1976 m2, ogrodzona z dwóch stron. Energia elektryczna, woda z sieci wodociągowej, kanalizacja miejska, światłowód - przyłącza w drodze
Forma własności
Prawo własności
Charakterystyka przeznaczenia
MN/U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Plan Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzony uchwałą XLVII/398/10 z dnia 28-07-2010r.
Cena za m2
85,53 zł
Działka
Działka ma kształt prostokąta, szerokość 20m, długość 97m. Można wydzielić z niej mniejsze działki.
Dodatkowe informacje
Bliska odległość nieruchomości do obiektów użyteczności publicznej - kościół, żłobek, przedszkole, sklepy spożywcze, szkoła podstawowa oraz szkoła średnia. Ponadto w niedalekiej odległości znajduję się centrum handlowe Ferio oraz węzeł autostrady A2 (Warszawa - Berlin ).