Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaWyjątkowa nieruchomość przy linii brzegowej jeziora Powidzkiego w Giewartowie


  • Nr oferty: 1843
  • Lokalizacja: Giewartów, ul. Grota Roweckiego 31
  • Powierzchnia: 223,12 m2

Opis

Oferujemy na sprzedaż niezwykłą nieruchomość zabudowaną domem letniskowym o powierzchni całkowitej 223,12 m2 która znajduje się w miejscowości Giewartów, ul. Roweckiego. Miejsce to jest oazą spokoju i wyciszenia, idealne na spędzanie czasu w weekendy lub podczas urlopu.

Przestronny dom letniskowy posiada wiatrołap, 4 pokoje, salon, 2 łazienki, 2 kuchnie z jadalnią, korytarz, garaż, kotłownię. Ponadto duży salon z wyjściem na zadaszony taras z widokiem na jezioro.

Niesamowitym atutem nieruchomości jest bezpośredni, prywatny dostęp do linii brzegowej jeziora oraz prywatny pomost. Duża, piękna, zagospodarowana działka na której co roku rośnie soczyście zielona trawa, drzewa i krzewy.

Na działce istnieje możliwość pobudowania drugiego budynku mieszkalnego przy linii brzegowej jeziora

Istnieje również możliwość przekształcenia budynku letniskowego na mieszkalny.

Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa jednorodzinna, lasy, stadnina koni, liczne ścieżki piesze i rowerowe, które zachęcają do aktywności. Bliska odległość do ośrodków użyteczności publicznej oraz do miasta Słupca.

Jeśli szukasz nieruchomości z domem letniskowym przy linii brzegowej jeziora, to właśnie masz okazję stać się przyszłym właścicielem tej wspaniałej nieruchomości!!


Zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po nieruchomości

https://www.abanieruchomosci.pl/Giewartow,%20Roweckiego%20-%20dom/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1843
Lokalizacja
Giewartów, ul. Grota Roweckiego 31
Cena
1 949 000 PLN
Powierzchnia
223,12 m2
Opis budynku
Budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym, podpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Fundamenty betonowe. Budynek pobudowany z cegły pełnej i szczelinowej. Mur dwuwarstwowy. ocieplony styropianem gr. 5 cm. Poddasze ocieplone wełną mineralną. Więźba dachowa drewniana. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Okna PCV 2-szybowe. Rynny PCV. Rury miedziane. Instalacja CO miedziana. Grzejniki metalowe. Piec na pellet. Instalacja elektryczna miedziana. Remont był w 2019 roku.
Wykończenie budynku
Podłogi w pokojach z deski sosnowej oraz w salonie, kuchni, na korytarzu i w łazienkach terakota. Ściany malowane emulsją w pokojach, w salonie, na korytarzu i w kuchni natomiast w łazience wyłożona glazura. W kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie. Parapety granitowe. Drzwi wewnętrzne drewniane sosnowe, zewnętrzne PCV. Schody na poddasze sosnowe. Taras wyłożony płytkami. Brama garażowa automatyczna. Na poddaszu na ścianie boazeria drewniana
Opis działki
Działka nr 157/6 w drugiej linii zabudowy o powierzchni 2000 m2 uzbrojona w prąd, wodę, szambo, ogrodzona siatką od strony sąsiadów i z tyłu oraz od frontu przęsłami metalowymi na słupach klinkierowych. Teren zagospodarowany – dużo zieleni, dojazd od bramy do samego domu wykonany z kostki brukowej.
Charakterystyka przeznaczenia
Nieruchomość oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej(ogrodzona część działki) oraz 1Rz(część nieogrodzona od strony jeziora) – tereny użytków zielonych. Uchwała nr XLII/379/2021 z dnia 01.10.2021r.
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Dostęp do nieruchomości prawidłowy bezpośredni drogą publiczną asfaltową, ul. Grota Rotmistrza Roweckiego
Cena za m2
8 735 zł/m2