Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Przestronny dom z dedykowaną przestrzenią do prowadzenia działalności – Łubowo między Gnieznem a Poznaniem


  • Nr oferty: 1849
  • Lokalizacja: Łubowo 15C, gm. Łubowo
  • Powierzchnia: 213,3 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 213,30 m2 oraz budynkiem garażowo gospodarczym składającym się z dwustanowiskowego garażu o powierzchni 41,77 m2 i pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 6,18 m2, położoną w miejscowości Łubowo, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński. W gminie Łubowo jest bliski dostęp do najważniejszych ośrodków użyteczności publicznej tj. szkoła, przedszkole, markety, apteka, przychodnia zdrowia znajdują się w promieniu 800 m. Przystanek autobusowy oddalony o 300 m. Stacja kolejowa Pierzyska około 2 km.


Miejsce idealne do zamieszkania z uwagi na bliskość terenów zielonych i rekreacyjnychtylko 6 km do jeziora oraz plaży w Lednogórze. Nieopodal również ośrodki agroturystyczne w Fałkowie. Liczne atrakcje turystyczne i historyczne w pobliskim Gnieźnie a także dostęp do wszelkich udogodnień w niedaleko położonym Poznaniu.


Świetna lokalizacja pomiędzy Gnieznem a Poznaniem. Bezproblemowy dojazd do Gniezna drogą krajową i wojewódzką zajmuje około 10 min samochodem, natomiast do Poznania około 40 minut. Doskonałą opcją jest również dojazd bardzo często jeżdżącymi pociągami regionalnymi zarówno do Gniezna jak i do Poznania.

Istnieje możliwość adaptacji strychu na pokój mieszkalny lub wydzielenia mieszkań na wynajem.


Zapraszamy serdecznie na wirtualny spacer:

https://www.abanieruchomosci.pl/%C5%81ubowo%2015C%20-%20dom/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1849
Lokalizacja
Łubowo 15C, gm. Łubowo
Cena
1 188 200 PLN
Powierzchnia
213,3 m2
Opis budynku
Budynek pobudowany w 1997 roku z pustaków Porotherm ocieplony styropianem gr. 6 cm. Ściany gr. 45 cm. Fundamenty betonowe. Strop żelbetowy. Dach konstrukcji drewnianej kryty onduliną. Więźba dachowa drewniana. Kominy murowane z cegły klinkierowej. Wieńce żelbetowe. Rynny PCV. Posadzki betonowe. Tynk cementowo wapienny. Do budynku podłączona jest instalacja elektryczna miedziana, fotowoltaiczna o mocy 12 kWp, wodna, gazowa oraz telekomunikacyjna.
Wykończenie budynku
Na podłodze w pokojach wykładzina dywanowa, w salonie deska sosonowa, w jadalni, kuchni, łazienkach, kotłowni terakota. Ściany częściowo gipsowane, w pokojach, na korytarzu, w salonie, w kuchni, w jadalni, kotłowni malowane emulsją oraz w łazienkach dodatkowo wyłożone płytki. W łazienkach: prysznic, wanna. W kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego. Parapety zewnętrzne glazura, wewnętrzne PCV. Schody na poddasze dębowe. Drzwi wewnętrzne płycinowe, zewnętrzne metalowe. Okna PCV + rolety zewnętrzne.
Pomieszczenia
Rzuty poszczególnych kondygnacji wraz z zestawieniem powierzchni poszczególnych pomieszczeń znajdują się w zdjęciach.
Ogrzewanie
Możliwość ogrzewania pompą ciepła 18 kW, gazem, a także jest ogrzewanie podłogowe w kuchni, łazienkach, jadalni oraz korytarzu. Grzejniki stalowe
Opis działki
Działka o powierzchni 2180 m2 z ogrodzeniem w większości siatką na słupach metalowych oraz częściowo murowanym. Brama metalowa. Teren działki uzbrojony w prąd, wodę, kanalizację, gaz, światłowód oraz ładnie zagospodarowany – wyłożona kostka, trawnik, liczne drzewa i krzewy wokół budynku. Dodatkowo na działce znajduje się budynek garażowo gospodarczy.
Dodatkowe informacje
Budynek garażowo gospodarczy o powierzchni 47,95 m2, składa się z garażu(2 stanowiskowy) oraz pomieszczenia gospodarczego. Ściany murowane z pustaków Porotherm. Dach kryty onduliną. Do budynku doprowadzona jest instalacja elektryczna.
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej
Cena za m2
5 570 zł/m2