Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Działka budowlana w świetnej lokalizacji we Wrześni – OKAZJA!


  • Nr oferty: 1893
  • Lokalizacja: Września
  • Powierzchnia: 852 m2

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej we Wrześni, od ul. Kwarcowej. Działka położona w spokojnej i pięknej okolicy.

To doskonałe miejsce na budowę domu jednorodzinnego z uwagi na możliwość łatwego i szybkiego dojazdu do centrum, do autostrady A2 oraz do drogi krajowej 92, łatwego dojazdu do Poznania – dworzec główny PKP oddalony tylko o około 1,3 km.

W bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy, ośrodki użyteczności publicznej, markety itp.

Nie brakuje również ścieżek pieszo rowerowych, niedaleko park, zalew wrzesiński a także wiele innych atrakcji, gdzie można odpocząć.

 

Oferta jest idealna również dla inwestorów, którzy szukają wielu działek pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych, ponieważ można dodatkowo dokupić działki od ul. Kwarcowej oraz Azaliowej tak jak zaznaczono na zdjęciu.


Zgodnie z oznaczeniem w planie zagospodarowania przestrzennego:

Dopuszcza się budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej oraz maksymalnie jeden budynek garażowo gospodarczy w obrębie działki.

Maksymalna powierzchnia zabudowy to 30 % powierzchni działki.

Maksymalna wysokość budynku jednorodzinnego to 10 m natomiast budynku gospodarczo garażowego 6 m.

Budynki mieszkalne mogą mieć maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne a budynki garażowo gospodarcze maksymalnie 1 kondygnację nadziemną. Dopuszcza się podpiwniczenie budynków.

Dopuszcza się dla budynku mieszkalnego dachy dwuspadowe, wielospadowe o nachyleniu 20 - 45 stopni.

Dopuszcza się usytuowanie budynku garażowo-gospodarczego jako obiektu wolnostojącego lub przybudowanego do budynku mieszkalnego

Szczegóły oferty

Nr oferty
1893
Lokalizacja
Września
Cena
340 800 PLN
Powierzchnia
852 m2
Opis działki
Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 852 m2 niezabudowana, nieogrodzona, z możliwością uzbrojenia prądu, wody, gazu i kanalizacji. Istnieje możliwość dokupienia działek sąsiednich oznaczonych na zdjęciu tj. działki przyległe do ul. Kwarcowej po 400 zł/m2 oraz działki przyległe do ul. Azaliowej po 500 zł/m2.
Charakterystyka przeznaczenia
Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Września, działka przeznaczona jest pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i oznaczona jako 5MN. Plan został zatwierdzony uchwałą nr XXIV/320/2017 z dnia 2017-04-21.
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Działka ma dostęp do drogi publicznej asfaltowej
Cena za m2
400 zł/m2