Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Gm. Sompolno, Kolonia Lipiny - działki budowlane na sprzedaż


  • Nr oferty: 1916
  • Lokalizacja: Kolonia Lipiny, gm. Sompolno
  • Powierzchnia: 700 m2

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działek o powierzchni ok 7-8 ar położonych w spokojnej okolicy Kolonia Lipiny gm. Sompolno. Działki są idealnym miejscem na budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego. Znajdują się w bliskiej odległości od Jeziora Mąkolno ok 6 km. Najbliższe otoczenie stanowią tereny zielone, rekreacyjne, leśne. Nie przegap okazji, by stać się właścicielem tej uroczej posiadłości i cieszyć się spokojem, ciszą oraz pięknem natury! Nie zwlekaj z decyzją i skontaktuj się z nami już dziś!


Szczegóły oferty

Nr oferty
1916
Lokalizacja
Kolonia Lipiny, gm. Sompolno
Cena
42 000 PLN
Powierzchnia
700 m2
Cena za m2
60 zł/ m2
Charakterystyka przeznaczenia
Tereny osadnictwa wielofunkcyjnego
Opis działki
Działki niezagospodarowane, nieogrodzone oraz nieuzbrojone. Istnieje możliwość podłączenia wody i prądu. Działki o regularnym kształcie prostokąta. Dojazd drogą gruntową. Kanalizację zobowiązuje się zrobić właściciel w ciągu 5 lat.
Opis działki
Na działki wydano decyzje o warunków zabudowy. Rodzaj inwestycji: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Zgodnie ze Studium Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako tereny osadnictwa wielofunkcyjnego.
Opis działki
W ofercie mamy 12 działek o powierzchni: 0,0800 ha, 0,0700 ha, 0,0700 ha, 0,0700 ha, 0,0700 ha, 0,0701 ha, 0,0700 ha, 0,0701 ha, 0,0701 ha, 0,0800 ha, 0,1051 ha, 0,1198 ha.
Dodatkowe informacje
Lokalizacja działki to ogromny jej atut – to idealne miejsce do odpoczynku, relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie panuje spokój i cisza. Idealne miejsca na piesze wycieczki i kontemplację przyrody. W bliskiej odległości znajduje się las oraz Jezioro Mąkolno. Do Konina 35 km, do Koła 17 km.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.