Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Na sprzedaż sklep, hala sprzedażowa w Kole


  • Nr oferty: 1932
  • Lokalizacja: Koło, ul. Szkolna
  • Powierzchnia: 800 m2

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem magazynowo- handlowo- usługowym, budynek parterowy o powierzchni 800,00 m2 i z wykostkowanym placem znajduje się w centrum Koła. Budynek jest wykonywany w technologii tradycyjnej, murowany według tradycyjnych technologii wykorzystując nowoczesne technologie budowlane, z materiałów wysokiej jakości. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 0,1500 ha. Budynek ogrzewany klimatyzacjami, zamontowane panele fotowoltaiczne, dodatkowo także piec na ekogroszek.


Nie przegap okazji, by stać się właścicielem posiadłości, która będzie dla Ciebie generować dochód. Jest to doskonała okazja dla osób poszukujących inwestycji !

Nie zwlekaj z decyzją i skontaktuj się z nami już dziś!

Szczegóły oferty

Nr oferty
1932
Lokalizacja
Koło, ul. Szkolna
Cena
2 050 000 PLN
Powierzchnia
800 m2
Działka
Działka o powierzchni 1500m2
Opis budynku
Budynek magazynowo- handlowo usługowy - jest to obiekt wolnostojący, 1 kondygnacyjny, parterowy niepodpiwniczony. Pobudowany w technologii tradycyjnej, murowany według tradycyjnych technologii z materiałów dobrej jakości, budynek zadbany. Jest to miejsce z wysokim potencjałem inwestycyjnym.
Pomieszczenia
Budynek jest użytkowany jako 1 duża hala, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie by wydzielić z niej kilka pomieszczeń. Jest też kilka wejść do budynku co z pewnością ułatwi ewenetualny podział nieruchomości. Powierzchnia budynku ok 800 m2. W skład wchodzi hala sprzedażowa, pomieszczenie biurowe, oraz socjalne i łazienka.
Charakterystyka przeznaczenia
Magazynowo-sprzedażowa
Ogrzewanie
Ogrzewanie klimatyzacjami, zamontowane panele fotowoltaiczne Dodatkowo jest piec na ekogroszek.