Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Sprzedam działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji Bielawy – obręb Sokółki


  • Nr oferty: 1955
  • Lokalizacja: Bielawy
  • Powierzchnia: 743 m2

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych w Bielawach, niedaleko ulicy Północnej, obręb Sokółki. Działki położone w spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej dla rodzin z małymi dziećmi lub przyszłych inwestorów.

Teren z bardzo dużym potencjałem , doskonałe miejsce na budowę domów jednorodzinnych z uwagi na możliwość łatwego i szybkiego dojazdu do centrum Konina około 9km, do Goliny 10 km, do drogi krajowej 92 około 5 km, a jednocześnie daje możliwość wypoczynku w komfortowym otoczeniu przyrody. Dość bliskie odległości do wszelkich udogodnień, nieopodal Puszcza Bieniszewska, a także Jezioro Gosławickie , Jezioro Głodowskie.

Specyfikacja działek :

1.  Działka nr 98/31 ma powierzchnię 743 m2, kształt trapezu, istnieje możliwość dokupienia działki obok o nr: 98/34 powierzchnia 1679 m2 po tańszej cenie ( 50 zł/m2 ) z uwagi na to, że nad działką jest przeprowadzona napowietrzna linia wysokiego napięcia. Na działce nr 98/34 nie można budować budynków ale pod uprawy nadaje się idealnie.

2.       Działka nr 98/32 ma powierzchnię 600 m2 , kształt nieregularny

3.       Działka nr 98/33 ma powierzchnię 700 m2, kształt kwadrat

Działki są niezabudowane, nieogrodzone, z możliwością uzbrojenia w prąd , studnię własną na wodę oraz szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Nieruchomość w chwili obecnej uprawiana przez tymczasowego dzierżawcę.

To doskonała oferta zarówno dla tych, którzy poszukują miejsca do zamieszkania z dala od ścisłego centrum miasta, jak i dla osób szukających miejsca pod przyszłą inwestycję.

Nieruchomość idealna dla inwestora, który szuka działki pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Nie przegapcie tej okazji i skontaktujcie się z nami już dziś, aby umówić się na spotkanie i zobaczyć to niesamowite miejsce osobiście!

Szczegóły oferty

Nr oferty
1955
Lokalizacja
Bielawy
Cena
77 300 PLN
Powierzchnia
743 m2
Cena za m2
104 zł/m2
Opis działki
Przedmiotem sprzedaży są trzy działki niezabudowane, nieogrodzone, z możliwością uzbrojenia w prąd i wodę ze studni własnej oraz szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków.
Charakterystyka przeznaczenia
działki budowlane - wydane warunki zabudowy
Forma własności
pełna własność
Dojazd
Dojazd do drogi gminnej ul. Północna poprzez udział w drodze wewnętrznej
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość! Wykonujemy również ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.