Wyszukaj ofertę
Na sprzedaż kamienica
NOWA OFERTA
- Nr oferty: 2051
- Lokalizacja: Konin, Gosławice
- Powierzchnia: 250,32 m2
Opis
Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do aranżacji? Mamy coś dla Ciebie!
Przedstawiamy kamienicę w Gosławicach – piętrową z poddaszem użytkowym, czekającą na Twój pomysłowy remont!
Idealna na własne mieszkanie lub inwestycję! Możliwość zagospodarowania parteru na pomieszczenia usługowo-handlowe.
To doskonała okazja, by stworzyć miejsce, które będzie odzwierciedleniem Twojego stylu i charakteru. Nie przegap tej szansy!
Zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej!
Szczegóły oferty
Nr oferty
2051
Lokalizacja
Konin, Gosławice
Cena
270 000 PLN
Powierzchnia
250,32 m2
Działka
572 m2
Opis działki
Działka o nieregularnym kształcie, nieogrodzona
Charakterystyka przeznaczenia
Budynek mieszkalny, na parterze pomieszczenia wykorzystywane były jako usługowo-handlowe.
Budynek niewpisany do rejestru zabytków, a objęty ochroną konserwatorską na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Cena za m2
1 078,62 zł/m2
Opis budynku
Budynek prawdopodobnie z lat 30 tych ubiegłego wieku, piętrowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony. Wymaga remontu. Budynek na dzień dzisiejszy nie posiada czynnych instalacji.
Pomieszczenia
Na parterze znajdują się: 4 pokoje - 17,9m2, 22,25 m2, 19,00m2, 25,51 m2 oraz korytarz 14,00m2. Na piętrze znajdują się: 4 pokoje - 17,90m2, 22,25 m2, 19,00m2, 25,51m2, oraz korytarz 14,00 m2, na poddaszu mamy: 3 pomieszczenia o wymiarach - 17,00m2, 17,00m2, 19,00m2
Forma własności
Prawo własności
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.