Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » BRZEG GóRNY, GM. PęCZNIEW - PARTEROWY DOM Z ANTRESOLą NIŻSZA CENA !

Brzeg Górny, gm. Pęczniew - parterowy dom z antresolą NIŻSZA CENA !


  • Nr oferty: 349
  • Lokalizacja: Brzeg Górny, gm. Pęczniew
  • Lokalizacja: 96 m2

Opis

MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIA W ŁODZI, PABIANICACH! (I lub II piętro; pow. użytkowa 43-50 m2).Na stronie kategorii zapoznasz się z pełną ofertą domów do sprzedania.

 

Szczegóły oferty

Nr oferty
349
Lokalizacja
Brzeg Górny, gm. Pęczniew
Cena
329 000 PLN
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
3 427,08 zł
Działka
3655 m2
Opis działki
Działka dwustronna, uzbrojona w ee, wodę, szambo. Działka ogrodzona-siatka na słupkach metalowych z betonową podmurówką, bramy metalowe. 3 bramy wjazdowe- 2 od frontu, 1 z tyłu działki. Dojazd do nieruchomości z 2 str.(odrębny dojazd do działki z tyłu-możliwość jej wydzielenia i sprzedaży). Dojazd drogą asfaltową. Działka zagospodarowana, nasadzenia drzew oraz krzewów, podjazd wyłożony kostką brukową. Działka oświetlona. Na działce znajduje się oczko wodne, murowany grill, altana drewniana, garaż.
Opis budynku
Budynek parterowy z antresolą, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej, z garażem wbudowanym w bryłę budynku. Budynek pobudowany w 2001 roku z YTONG-u, ocieplony styropianem 8 i 10 cm, budynek otynkowany, dach dwuspadowy pokryty blachodachówką. Ogrzewanie kominkowe. Budynek wyposażony w siłę. Okna PCV oraz drewniane.
Pomieszczenia
Przed wejściem do budynku duży taras, wyłożony płytkami. Nad garażem pomieszczenie gospodarcze/ obecny właściciel wykorzystywał pomieszczenie jako siłownię. Budynek składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią, łazienki, sypialni, dużego pokoju (2 pokoi) oraz antresoli z sypialnią i garderobą. Całość wykonana w amerykańskim stylu z materiałów wysokiej jakości. Powierzchnia użytkowa to 96 m2, powierzchnia antresoli 20 m2.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość znajduje się w otoczeniu terenów rekreacyjnych. Do lasu około 150 m, do Zalewu Jeziorsko 650 m.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość wynajmu - cena 1000 zł/ mc.