Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » OGłOSZENIE ARCHIWALNE € OFERTA JEST NIEAKTUALNA TUREK UL. DWORCOWA - HALA NA WYNAJEM (HANDEL, PRODUKCJA, MAGAZYN)

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Turek ul. Dworcowa - HALA NA WYNAJEM (handel, produkcja, magazyn)


  • Nr oferty: 463
  • Lokalizacja: Turek B
  • Lokalizacja: 250 m2

Opis

Wynajem na okres minimum 5 lat.Istnieje mozliwość wynajęcia również garażu połączonego z budynkiem komercyjnym.Doskonałe miejsce na prowadzenie działalności - Turek ul. Dworcowa, tuż obok Parku Handlowego Karuzela.

Kwatery Komercyjne na Sprzedaż - DOKŁADNA OFERTA

Szczegóły oferty

Nr oferty
463
Lokalizacja
Turek B
Cena
7 000 PLN
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
28 zł/ m2
Działka
1619 m2
Opis działki
Działka częściowo ogrodzona - ogrodzenie betonowe. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację miejską, CO z kotłowni własnej. Dojazd do nieruchomości z 2 stron - od głównej drogi asfaltowej oraz od parkingu Parku Handlowego Karuzela. Parking utwardzony kostką brukową.
Charakterystyka przeznaczenia
handel, magazyn, produkcja
Opis budynku
Budynek pobudowany w 2010 roku z płyty obornickiej o grubości 25 cm + elewacja blacha falista. Budynek parterowy, niepodpiwniczony. Budynek posiada monitoring, alarm, wielkie okna wystawowe, klimatyzację, siłe. CO na ekogroszek z własnej kotłowni. Na podłodze terakota, na ścianach panele PCV.
Pomieszczenia
Hala składa się z następujących pomieszczeń: pom. biurowego - 14,71 m2, pom. socjalnego - 16,49 m2, WC - 1,80 m2, kotłowni, głównej hali - 547 m2.