Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI REKREACYJNE » OGłOSZENIE ARCHIWALNE – OFERTA JEST NIEAKTUALNA MLECZE GM. ORCHOWO- BUDYNEK PARTEROWY Z PODDASZEM UżYTKOWYM OKAZJA!

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Mlecze gm. Orchowo- budynek parterowy z poddaszem użytkowym OKAZJA!


  • Nr oferty: 490
  • Lokalizacja: Mlecze gm. Orchowo
  • Lokalizacja: 141,3 m2

Opis

Nieruchomość rekreacyjna - letniskowa z możliwością całorocznego zamieszkania. Budynek posiada bezpośredni dostęp do Jeziora Kownackiego. W okolicy Jezioro Ostrowskie, Wilczyńskie, Budzisławskie, Suszewskie, Powidzkie. Liczne ścieżki rekreacyjne do pieszych i rowerowych wędrówek.Zakup tej nieruchomości może być skierowany na prowadzenie „małego biznesu” – wynajem domku w okresie letnim. 

Agencja nieruchomości Konin - PEŁNA OFERTASzczegóły oferty

Nr oferty
490
Lokalizacja
Mlecze gm. Orchowo
Cena
329 000 PLN
Powierzchnia
141,3 m2
Cena za m2
2 328,38 zł
Działka
3001 m2
Opis działki
Działka cała ogrodzona: od frontu ogrodzenie metalowe kute na podmurówce betonowej, po bokach siatka na słupkach metalowych. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację do szamba własnego. Działka pięknie zagospodarowana - liczne nasadzenia drzew i krzewów. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową.
Opis budynku
Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej wraz z garażem wbudowanym w bryłę budynku. Budynek pobudowany w 2002 roku z cegły, ocieplony styropianem, dach pokryty blachodachówką. Ogrzewanie kominkowe na parterze- rozprowadzone na parter, na poddaszu ogrzewanie z pieca (zakupiony w 2014 roku).
Pomieszczenia
Piwnica częściowo podpiwniczona. Na parterze znajdują się: wiatrołap, komunikacja + hall, kuchnia z jadalnią, pokój dzienny, pokój sypialny, łazienka i garaż. Na poddaszu mieszczą się: 4 pokoje sypialne, komunikacja + hall i łazienka. Dodatkowo strych.
Wykończenie budynku
Okna PCV + okiennice. Budynek wyposażony w alarm. Na całym parterze na podłodze terakota, ściany malowane emulsją, w kuchni dodatkowo płytki wzdłuż ciągu kuchennego, a w łazience glazura. W łazience na parterze kabina prysznicowa, na korytarzu szafa wnękowa. Na poddaszu w pokojach panele oraz emulsja; w łazience terakota, glazura, kabina; na korytarzu terakota oraz emulsja.