Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Słupca ul. Plac Szkolny - GALERIA SŁUPECKA


  • Nr oferty: 575
  • Lokalizacja: Słupca ul. Plac Szkolny
  • Powierzchnia: 38 m2

Opis

Na wynajem lokal biurowo – usługowy znajdujący się na 1 piętrze w budynku 1 piętrowym. Jest to Galeria Słupecka w ścisłym centrum miasta. Lokal o powierzchni 38 m2, składa się z jednego pomieszczenia o wysokim standardzie wykończenia (na podłodze terakota, ściany malowane emulsją, duże okna wystawowe). Do dyspozycji toaleta znajdująca się na 1 piętrze (dla 4 lokali). Lokal znajduje się w nowoczesnym budownictwie – budynek galerii słupeckiej w zabudowie wolnostojącej, 1 piętrowy. Na parterze i na 1 piętrze znajdują się lokale handlowe oraz usługowe. Budynek wyposażony w windę. Obiekt monitorowany na zewnątrz oraz wewnątrz. Tuż przed budynkiem bardzo duży parking utwardzony kostką brukową. Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności - ścisłe centrum miasta Słupca, bardzo duża rotacja ludzi (obok targ miejski, w galerii market Biedronka, sklepy z zabawkami, działalności usługowe, apteka, Media Expert, Pepco). Przy wjeździe na teren galerii znajduje się duża tablica informacyjna, gdzie można umieścić swoją reklamę. Dojazd drogą asfaltową- CENTRUM MIASTA SŁUPCA.Czynsz wynosi 1 000 zł netto + media (ee, woda, kanalizacja, CO cieplik -> podlicznik)

Sprawdź ofertę budynków biurowych- Słupca.

Szczegóły oferty

Nr oferty
575
Lokalizacja
Słupca ul. Plac Szkolny
Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
38 m2
Charakterystyka przeznaczenia
biuro, usługi, handel
Opis budynku
Budynek galerii słupeckiej w zabudowie wolnostojącej, 1 piętrowy. Na parterze i na 1 piętrze znajdują się lokale handlowe i usługowe. Budynek wyposażony w windę. Obiekt monitorowany na zewnątrz oraz wewnątrz. Tuż przed budynkiem bardzo duży parking utwardzony kostką brukową.
Pomieszczenia
Lokal składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 38 m2. Do dyspozycji toaleta znajdująca się na 1 piętrze (do dyspozycji dla 4 lokali). Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 1 piętrowym.
Wykończenie lokalu
Na podłodze terakota, ściany malowane emulsją.
Winda
TAK (tuż obok lokalu)
Okna
Duże witryny wystawowe na stronę parkingu i na drogę dojazdową.
Czynsz
Czynsz wynosi 1 000 zł netto + media (ee, woda, kanalizacja, CO cieplik -> podlicznik)
Dojazd
Dojazd drogą asfaltową- CENTRUM MIASTA SŁUPCA
Dodatkowe informacje
Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności - ścisłe centrum miasta Słupca, bardzo duża rotacja ludzi (obok targ miejski, w galerii market Biedronka, sklepy z zabawkami, działalności usługowe, apteka, Media Expert, Pepco). Przy wjeździe na teren galerii znajduje się duża tablica informacyjna, gdzie można umieścić swoją reklamę.