Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » OGłOSZENIE ARCHIWALNE – OFERTA JEST NIEAKTUALNA MIESZKANIE W TURKU, OS. WYZWOLENIA 28 - NOWOCZESNE BUDOWNICTWO, 3 POKOJE

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Mieszkanie w Turku, Os. Wyzwolenia 28 - Nowoczesne budownictwo, 3 pokoje


  • Nr oferty: 678
  • Lokalizacja: Turek, Osiedle Wyzwolenia 28
  • Lokalizacja: 59,74 m2

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mieszkań do sprzedania.

Szczegóły oferty

Nr oferty
678
Lokalizacja
Turek, Osiedle Wyzwolenia 28
Cena
284 000 PLN
Powierzchnia
59,74 m2
Cena za m2
4 753,93 zł
Położenie mieszkania
2 piętro (budynek 3 piętrowy)
Pomieszczenia
Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym. Mieszkanie rozkładowe, jasne i bardzo przestronne. Lokal posiada 2 balkony. Składa się z 3 pokoi (8,95 m2 - pokój z balkonem; 10,25 m2; 15,79 m2 - pokój z balkonem, otwarty połączony z kuchnią), kuchni (10,94 m2), łazienki (5,98 m2), korytarza (7,83 m2) oraz 2 balkonów i piwnicy (4,87 m2).
Wykończenie lokalu
Lokal wykończony materiałami wysokiej jakości: w pokojach i w przedpokoju na podłodze panele; w łazience i kuchni na podłodze terakota. Ściany malowane emulsją; w łazience glazura; w kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego. Okna PCV + rolety wewnętrzne. W kuchni nowe meble w zabudowie. W przedpokoju szafa w zabudowie. W łazience wanna wbudowana. Sufity częściowo podwieszane. Łazienka wykończona materiałami wysokiej jakości - LEDy. Lokal wyposażony w domofon.
Forma własności
prawo własności
Czynsz
Czynsz wynosi ok 400 zł + ee (4 dorosłe osoby)
Opis budynku
Budynek o nowoczesnej bryle, pobudowany w 2011 r. z cegły, ocieplony, otynkowany, posiada przestronne szerokie korytarze. Budynek składa się z 4 kondygnacji (parter i 3 piętra). Na każdym poziomie usytuowane 4 mieszkania. W części podziemnej znajdują się piwnice oraz garaże. Budynek uzbrojony w ee, wodę, kanalizację, cieplik miejski. Budynek wyposażony w domofon. Przed budynkiem duża ilość miejsc parkingowych.
Budynek
Budynek w połączeniu z sąsiednimi nieruchomościami tworzy nowoczesny kompleks zabudowy wielorodzinnej. Budynek ogrodzony - ogrodzenie metalowe. Przed wejściem do budynku duży plac zabaw. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.