Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » OGłOSZENIE ARCHIWALNE – OFERTA JEST NIEAKTUALNA POGORZELE GM. ŚLESIN - DOM PARTEROWY - REZERWACJA

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Pogorzele gm. Ślesin - dom parterowy - REZERWACJA


  • Nr oferty: 705
  • Lokalizacja: Pogorzele, gm. Ślesin
  • Lokalizacja: 55,27 m2

Opis

Spójrz na pełną ofertę domów do sprzedania.

Szczegóły oferty

Nr oferty
705
Lokalizacja
Pogorzele, gm. Ślesin
Cena
95 000 PLN
Powierzchnia
55,27 m2
Cena za m2
1 718,83 zł
Działka
953 m2
Opis działki
Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację do szamba. Działka ogrodzona - ogrodzenie metalowe, betonowe oraz siatka na słupkach metalowych. Działka częściowo zagospodarowana. Na działce znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny oraz budynki gospodarczo - garażowe. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Charakterystyka przeznaczenia
W studium zagospodarowania przestrzennego teren jest przeznaczony jako tereny o dominacji zagrodowej z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej i działalności gospodarczej.
Opis budynku
Budynek parterowy z poddaszem gospodarczym. Budynek z lat 40-tych. Pobudowany z gliny oraz częściowo z cegły. Budynek ocieplony styropianem o gr. 12 zm. Strop polepa. Na dachu eternit. Ogrzewanie budynku kominkowe z nawiewem. Ciepła woda z bojlera.
Wykończenie budynku
W budynku przeprowadzony remont w 2015 roku. Na podłodze panele i terakota. Ściany pomalowane emulsją oraz glazura. W salonie częściowo cegiełka ozdobna. Drzwi płycinowe. Okna PCV + rolety wewnętrzne + moskitiery. Kuchnia gazowa z butli. Kominek w salonie.
Pomieszczenia
Powierzchnia użytkowa budynku 55,27 m2. Składa się: korytarz (4,80 m2), łazienka (7,16 m2), kuchnia (5,84 m2), jadalnia (8,14 m2), salon (19,06 m2), pokój (10,27 m2). W ostatnich latach dobudowane pomieszczenie spełniające wiatrołap - trwale nie związany z gruntem (6,35 m2).
Dodatkowe informacje
Nieruchomość w bardzo cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, wolne tereny pod zabudowę mieszkaniową. Blisko do lasu. Obok nieruchomości znajduje się przystanek PKS. Najbliższy sklep - 1 km. Do Ślesina - 8 km. Do Sompolna - 7 km.
Dodatkowe informacje
W cenę wliczone drewno do kominka.