Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » OGłOSZENIE ARCHIWALNE – OFERTA JEST NIEAKTUALNA KOłO UL. WłOCłAWSKA 9 - LOKAL MIESZKALNY W DOBRYM STANDARDZIE

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Koło ul. Włocławska 9 - lokal mieszkalny w dobrym standardzie


  • Nr oferty: 714
  • Lokalizacja: Koło ul. Włocławska
  • Lokalizacja: 48,15 m2

Opis

Mieszkanie na sprzedaż w Kole - Sprawdź pełną ofertę

Szczegóły oferty

Nr oferty
714
Lokalizacja
Koło ul. Włocławska
Cena
189 000 PLN
Powierzchnia
48,15 m2
Cena za m2
3 925,23
Położenie mieszkania
IV piętro (blok IV piętrowy)
Opis budynku
Budynek murowany pobudowany z lat 70-tych. Budynek o 5 kondygnacjach nadziemnych oraz 1 kondygnacji podziemnej. Uzbrojony w wodę, prąd, kanalizację miejską, ogrzewanie budynku z cieplika. Budynek wyposażony w domofon.
Pomieszczenia
Lokal mieszkalny składa się z pokoju dziennego (15,02 m2), pokoju (10,04 m2), kuchni z jadalnią (12,90 m2), łazienki z WC (3,33 m2), hall (6,86 m2). Z pokoju dziennego wychodzi się na balkon (ok 1 m2). Do lokalu przynależna jest komórka lokatorska.
Wykończenie lokalu
Lokal jasny i przestronny. Standard i wykończenie pomieszczeń dobry. W pomieszczeniach na podłodze parkiet drewniany (deska), w łazience terakota. Ściany malowane emulsją, w kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego oraz glazura w łazience. Drzwi drewniane, okna PCV + rolety wewnętrzne. W przedpokoju i jadalni znajdują się trzy duże szafy. W kuchni meble zabudowane oraz sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, kuchnia gazowa z butli, okap). W łazience znajduje się wanna wbudowana oraz pralka.
Forma własności
Jest to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
Czynsz
460 zł + ee
Dodatkowe informacje
Remont przeprowadzony w 2012 roku (odnowienie podłóg, malowanie ścian, wymiana instalacji). W cenę wliczone jest całe wyposażenie (meble, sprzęt AGD).
Dodatkowe informacje
Lokal mieszkalny znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji, w okolicy markety, sklepy, banki, urzędy, restauracje, szkoły, plac zabaw.