Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » RUSZKóW PIERWSZY - BUDYNEK BIUROWO - MAGAZYNOWY

Ruszków Pierwszy - budynek biurowo - magazynowy


  • Nr oferty: 757
  • Lokalizacja: Ruszków Pierwszy
  • Lokalizacja: 1460 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
757
Lokalizacja
Ruszków Pierwszy
Cena
890 000 PLN
Powierzchnia
1460 m2
Cena za m2
609,59 zł
Charakterystyka przeznaczenia
Budynek magazynowo – handlowo – biurowy
Działka
2111 m2
Opis działki
Działka częściowo ogrodzona – brama wjazdowa, ogrodzenie betonowe. Działka uzbrojona w wodę, prąd i szambo. Miejsca parkingowe na działce. Dojazd do działki droga gminną asfaltową.
Opis budynku
Budynek piętrowy, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Budynek murowany z cegły, strop z płyt komorowych, dach pokryty blachą. Osobne wejścia do części handlowej i części biurowej. Do budynku podłączone są alarm i monitoring. Ogrzewanie budynku na ekogroszek.
Pomieszczenia
Na parterze znajduje się: magazyn (360 m2), hala namiotowa (600 m2), dodatkowo: 4 pomieszczenia biurowo - handlowe, wiatrołap z klatką schodową, korytarz, WC, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie socjale, kotłownia o łącznej powierzchni 250 m2. Na piętrze znajduje się: korytarz, 2 pomieszczenia biurowe, łazienka – łączna powierzchnia wynosi 250 m2.
Wykończenie budynku
W łazienkach glazura i terakota. W pomieszczeniu socjalnym na ścianie tapeta i emulsja, na podłodze terakota. W pozostałych pomieszczeniach emulsja i terakota. Okna PCV.
Dodatkowe informacje
Do centrum Koła – 4.8km, do drogi krajowej 92 – 2.4km, do autostrady A2 – 3.7km.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie działalności handlowo – magazynowej. W budynku znajdują się wysokie, duże i przestronne pomieszczenia, które można wykorzystać na produkcję, handel i magazyn.
Dodatkowe informacje
Budynek posiada dwa odrębne wejścia dzięki czemu można prowadzić dwie działalności lub oddzielić część handlowo – magazynową od części biurowej. Budynek widoczny z ulicy. Szeroka brama wjazdowa oraz duża działka pozwala na bezpieczny wjazd tirów i samochodów dostawczych.
 
Obecnie magazyn jest wynajmowany. Możliwość zakupu nieruchomości wraz z najemcą. Takie rozwiązanie pozwala na stały dochód lub jako dźwignia finansowa.