Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaOgłoszenie Archiwalne Konin - Chorzeń - Lokal usługowy z wyposażeniem


  • Nr oferty: 764
  • Lokalizacja: Konin - Chorzeń
  • Powierzchnia: 51,1 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
764
Lokalizacja
Konin - Chorzeń
Cena
399 999 PLN
Powierzchnia
51,1 m2
Cena za m2
7 827,77 zł/m2
Opis budynku
Lokal znajduje się na parterze w bloku 3- piętrowym, budynek pobudowany w technologii tradycyjnej - murowany z cegły. Stolarka okienna PCV. Drzwi wewnętrzne do lokalu PCV. Budynek uzbrojony w wodę, prąd, kanalizację miejską. Ogrzewanie budynku miejskie.
Wykończenie lokalu
Standard wykończenia lokalu wysoki. W pomieszczeniach na podłodze terakota, ściany gipsowane, malowane emulsją + cegiełka ozdobna. W łazience i WC na podłodze terakota oraz na ścianie glazura. W łazience znajduje się wbudowany prysznic oraz wentylacja mechaniczna. W lokalu klimatyzacja oraz zamontowany alarm. Lokal umeblowany.
Dodatkowe informacje
Lokal obecnie funkcjonuje jako salon fryzjerski po generalnym remoncie. Składa się z 4 pomieszczeń-kuchnia,, toaleta oraz dwa pomieszczenie- salon fryzjerski i kosmetyczny. Lokal po wszystkich odbiorach sanepidu. W cenę wliczone umeblowanie .
Pomieszczenia
Lokal składa się z salonu fryzjerskiego (27,85 m2), salonu kosmetycznego (15,37 m2), pomieszczenia socjalnego (3,44 m2), łazienki (3,34 m2) oraz WC (1,10 m2). Powierzchnia lokalu stanowi 51,10 m2.
Dodatkowe informacje
Lokal położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu inne lokale usługowo handlowe, bloki wielorodzinne. Przed nieruchomością duży parking. Lokal wyposażony w klimatyzację oraz alarm.
Forma własności
Własnościowe
Czynsz
276 zł + prąd