Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » GM. KOłO, POWIERCIE - DOM PIęTROWY

Gm. Koło, Powiercie - dom piętrowy


  • Nr oferty: 776
  • Lokalizacja: Powiercie, gm. Koło
  • Lokalizacja: 119 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
776
Lokalizacja
Powiercie, gm. Koło
Cena
510 000 PLN
Powierzchnia
119 m2
Cena za m2
4 285,71 zł
Działka
943 m2
Opis działki
Działka ogrodzona – siatka na słupkach, ogrodzenie drewniane. Działka uzbrojona w wodę, prąd, kanalizację gminną. Istnieje możliwość podłączenia gazu ziemnego. Działka zagospodarowana – liczne krzewy i drzewa, chodniki i podjazdy z kostki. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Na działce znajduje się budynek mieszkalny i budynek gospodarczy.
Opis budynku
Budynek piętrowy ze strychem, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Budynek murowany z pustaka, ocieplony styropianem. Dach pokryty dachówką. Budynek wybudowany w 2004r. Przed budynkiem duży taras. Ogrzewanie budynku na gaz z butli + ogrzewanie kominkowe z nawiewem + ogrzewanie podłogowe (w kuchni, łazienkach, hall i wiatrołapie). Do budynku podłączony jest alarm i domofon.
Pomieszczenia
Na parterze znajduje się: wiatrołap, gabinet, WC + pralnia, kuchnia oraz salon. Na piętrze trzy sypialnie, dwie łazienki z garderobami, korytarz.
Wykończenie budynku
Rolety wewnętrzne. W kuchni na podłodze terakota, na ścianie płytki wzdłuż ciągu kuchennego i emulsja. W salonie i pokojach na ścianie emulsja, na podłodze terakota. W hall emulsja i terakota. W WC terakota i glazura. W łazienkach wanna zabudowana i terakota, wanna zabudowana i kabina prysznicowa.
Dodatkowe informacje
Dodatkowo na działce znajduje się mały budynek gospodarczy. Budynek w zabudowie wolnostojącej.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość położona w korzystnej lokalizacji – blisko sklep, szkoła, droga nr 473. Dom położony jest blisko rzeki i lasu. Centrum Koła oddalone jest od przedmiotowej nieruchomości o 3 km.