Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » MłODZIANóW GM. KAWęCZYN - DOM PARTEROWY DUŻA OKAZJA !

Młodzianów gm. Kawęczyn - dom parterowy DUŻA OKAZJA !


  • Nr oferty: 781
  • Lokalizacja: Młodzianów gm. Kawęczyn
  • Lokalizacja: 116,01 m2

Opis

Oferujemy na sprzedaż domek parterowy w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony w stanie surowym zamkniętym budowany w systemie energooszczędnym w 2018 r. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Młodzianów w gminie Kawęczyn- działka o powierzchni 3001 m2.

 

Szczegóły oferty

Nr oferty
781
Lokalizacja
Młodzianów gm. Kawęczyn
Cena
179 900 PLN
Powierzchnia
116,01 m2
Cena za m2
1 550,73 zł
Działka
3001 m2
Opis działki
Działka całkowicie ogrodzona- siatka na słupkach metalowych, działka uzbrojona w wodę, prąd w trakcie przyłączania. Dojazd drogą gruntową utwardzoną, do asfaltowej ok 40 m, w 2019 r. ma być przeciągnięta droga asfaltowa. Kanalizacja planowana jest do przydomowej oczyszczalni ścieków.
Opis budynku
Dom parterowy w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony z garażem jednostanowiskowym w bryle; nieruchomość w stanie surowym zamkniętym w systemie energooszczędnym. CO planowane jako pompa ciepła lub gazowe z butli własnej. Wentylacja w całym budynku planowana mechaniczna. Prosty i elegancki – tak w skrócie można by określić ten projekt domu (Projekt domu to "Jesienna zaduma m93L"). Dynamizmu bryle dodaje czterospadowy dach z szerokim okapem. Ozdobą frontu jest daszek nad wejściem wsparty na 2 kolumnach.
Budynek
Budynek posadowiony na energooszczędnej płycie fundamentowej izolowanej od spodu 20 cm EPS 200, ściany z pustaka ceramicznego Porotherm 25, strop drewniany (belki stropowe+OSB obustronnie), dach czterospadowy, pokryty dachówką cementową BRASS, świeżo założone energooszczędne okna na profilu Veka (7komorowa rama, 5 komorowe skrzydło) z pakietem 3 szybowym, rolety zew. firmy Krispol sterowane elektrycznie z napędami przeciążeniowymi, brama garażowa firmy Krispol z niezawodnym francuskim silnikiem firmy Somfy.
Pomieszczenia
Wewnątrz znajdziemy wszystkie pomieszczenia potrzebne do wygodnego życia czteroosobowej rodzinie. Nieruchomość składa się z: przedsionka - 5,66 m2, holu - 1,94 m2, kuchni - 9,96 m2 wyposażonej w zaplecze w postaci pojemnej spiżarni - 3,07 m2, salonu - 31,83 m2, 3 pokoi sypialnianych - 10,12 m2; 14,34 m2; 14,08 m2, 2 korytarzy - 5,43 m2; 3,49 m2, łazienki - 6,22 m2, pralni - 8,40 m2, WC - 1,47 m2, garażu - 18,76 m2.
Dodatkowe informacje
Dla niezdecydowanych nowoczesnymi technikami budowlanymi, istnieje możliwość dobudowy komina i założenie standardowego ogrzewania np. na ekogroszek.
Technologia budowy
Dom budowany w systemie energooszczędnym. Dom energooszczędny to nie tylko sposób na tańsze rachunku, ale także dbanie o ekologię. Dom energooszczędny cechuje przede wszystkim prostota. Projekty domów energooszczędnych to zazwyczaj zwarta bryła i prosty dach, bez załamań i lukarn. Dom energooszczędny musi mieć odpowiednio zaprojektowane wnętrza.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość znajduje się w odległości 12,5 km od Turku (dojazd zajmuje jedyne 13 min). Ponadto w miejscowości Kowale (6 min drogi – 4,5 km ) oraz w Gminie Kawęczyn (4,5 km) znajduje się szkoła podstawowa , przychodnia, sklepy oraz inne usługi. W bliskim sąsiedztwie znajduję się malownicza stadnina koni husarskich oraz tereny leśne i rekreacyjne.
Dodatkowe informacje
W biurze posiadamy wszystkie dokumenty - projekt budowlany, pozwolenie na budowę, księgę wieczystą, projekt konstrukcyjno - budowlany fundamentu płytowego itp.