Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » OGłOSZENIE ARCHIWALNE € OFERTA JEST NIEAKTUALNA RYCHWAł - SPRZEDAM - BUDYNKI KOMERCYJNE

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Rychwał - SPRZEDAM - budynki komercyjne


  • Nr oferty: 800
  • Lokalizacja: Rychwał
  • Lokalizacja: 700,57 m2

Opis

Nieruchomość zabudowana jest

1) budynkiem warsztatowo-biurowym z częścią mieszkalną,

2) budynkiem hali warsztatowej + restauracja,

3) budynkiem portnierni 

4) budowlą rampy

Szczegóły oferty

Nr oferty
800
Lokalizacja
Rychwał
Cena
1 400 000 PLN
Powierzchnia
700,57 m2
Cena za m2
1 998,37 zł/m2
Działka
6595 m2
Opis działki
Działka zagospodarowana (utwardzona powierzchnia - trylinka). Teren całkowicie ogrodzony (ogrodzenie panelowe, siatka na słupkach metalowych, przęsła betonowe, brama wjazdowa rozsuwana metalowa). Działka uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację). Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej.
Opis budynku
Budynek warsztatowo-biurowy z częścią mieszkalną - budynek w zabudowie wolnostojącej, generalny remont w 2017 roku, murowany, ocieplony, otynkowany, strop żelbetowy, kryty papą termozgrzewalną. Okna PCV. Drzwi aluminiowe. Orynnowanie z blachy ocynkowanej. Wrota garażowe typu panelowego podnoszone do góry. Budynek o powierzchni 466,31 m2 (część warsztatowa - 212,77 m2, część biurowo-socjalna 128,47 m2, część mieszkalna na piętrze 125,07 m2). Budynek ogrzewany na gaz.
Wykończenie budynku
Budynek warsztatowo-biurowy z częścią mieszkalną składa się na parterze z hali warsztatowej oraz pomieszczeń socjalno-biurowych. Hala warsztatowa otynkowana i pomalowana. Posadzki betonowe. Pomieszczeniach socjalnych i biurowych na ścianach emulsja, częściowo glazura. Na podłodze terakota. Na piętrze znajduje się część mieszkalna (2 pokoje, 3 pokoje z aneksem kuchennym + własna łazienka oraz łazienka wspólna z korytarza. Na ścianach emulsja, glazura. Na podłodze terakota.
Opis budynku
Budynek hali warsztatowej + restauracja - budynek w zabudowie wolnostojącej, jednokondygnacyjny, generalny remont w 2017 roku, murowany, ocieplony, otynkowany, strop żelbetowy, kryty papą termozgrzewalną. Okna PCV. Drzwi aluminiowe. Orynnowanie z blachy ocynkowanej. Wrota garażowe typu panelowego podnoszone do góry. Budynek o powierzchni 234,26 m2. Budynek ogrzewany na gaz.
Wykończenie budynku
Budynek hali warsztatowej + restauracja składa się z trzech hali warsztatowych oraz części restauracji (sala przyjęć, kuchnia, pomieszczenia socjalne). Lokal jest bardzo ładnie wykończony, ściany pomalowane, częściowo glazura. Na podłodze terakota.
Dodatkowe informacje
Nieruchomości znajdują się bardzo blisko drogi krajowej nr 25. Możliwość zakupu nieruchomości z umeblowaniem i całym sprzętem AGD, RTV po uzgodnieniu z właścicielem.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę usługową z dopuszczeniem obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.
Dodatkowe informacje
Możliwość wynajmu nieruchomości - 18 000 zł / miesięcznie.