Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » OGłOSZENIE ARCHIWALNE – OFERTA JEST NIEAKTUALNA KONIN UL. MAKOWA - MIESZKANIE ROZKłADOWE REZERWACJA!

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Konin ul. Makowa - mieszkanie rozkładowe REZERWACJA!


  • Nr oferty: 816
  • Lokalizacja: Konin ul. Makowa 2
  • Lokalizacja: 61,16 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
816
Lokalizacja
Konin ul. Makowa 2
Cena
279 000 PLN
Powierzchnia
61,16 m2
Cena za m2
4 561,81 zł/m2
Położenie mieszkania
I piętro w II piętowym budynku
Działka
Obszar wokół budynku bardzo ładnie zagospodarowany, przed budynkiem plac zabaw oraz duży parking. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej.
Budynek
Budynek murowany z cegły. Posiadający 2 piętra oraz piwnice. Nieruchomość uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację oraz gaz ziemny.
Pomieszczenia
Mieszkanie składa się z 3 pokoi (19,71 m2, 11,77 m2, 10,73 m2), kuchni (7,78 m2), łazienki (2,59 m2), WC (0,85 m2), przedpokoju (7,73 m2). Jest to mieszkanie rozkładowe. Lokal posiada loggia (6,50 m2). Do lokalu przynależna jest piwnica.
Wykończenie lokalu
Lokal utrzymany w wysokim standardzie. W pokojach na podłodze cyklinowany parkiet drewniany, ściany pomalowane emulsją oraz częściowo cegiełka ozdobna. W kuchni na podłodze terakota, na ścianach płytki wzdłuż ciągu kuchennego. W łazience i WC terakota i glazura. W przedpokoju na podłodze płytki oraz na ścianie cegiełka ozdobna. Loggia jest zabudowana roletami zewnętrznymi. Remont mieszkania w 2016 roku.
Wykończenie lokalu
Lokal umeblowany - szafy zabudowane, podwójne łóżko, komoda, sofy, stół z krzesłami. W cenę uwzględniony jest sprzęt AGD oraz RTV. Wszystko widoczne na zdjęciach
Czynsz
460 zł / 2 osoby + opłaty za prąd i gaz.
Forma własności
Własność lokalu mieszkalnego
Dodatkowe informacje
Mieszkanie znajduje się w bardzo korzystnej i lubianej lokalizacji, w pobliżu szkoły, przedszkole, plac zabaw, orlik, markety, obiekty handlowo-usługowe.