Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » OGłOSZENIE ARCHIWALNE € OFERTA JEST NIEAKTUALNA BIBIANNA GM. MALANãW - NA SPRZEDAū SKLEP SPOūYWCZY

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Bibianna gm. Malanów - NA SPRZEDAŻ SKLEP SPOŻYWCZY


  • Nr oferty: 832
  • Lokalizacja: Bibianna gm. Malanów
  • Lokalizacja: 70 m2

Opis

Oferujemy na sprzedaż budynek handlowy- w tej chwili prosperujący sklep spożywczy. Budynek o powierzchni użytkowej 70 m2, na działce o powierzchni 500 m2. 

Szczegóły oferty

Nr oferty
832
Lokalizacja
Bibianna gm. Malanów
Cena
120 000 PLN
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
1 714,29 zł
Charakterystyka przeznaczenia
sklep spożywczy
Działka
500 m2
Opis budynku
Na sprzedaż budynek handlowy - sklep spożywczy w zabudowie wolnostojącej, parterowy, niepodpiwniczony. Budynek pobudowany w latach 70-tych, remontowany w 2009 r. oraz w 2018 r. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, ocieplony wełną mineralną + regipsy. Dach pokryty papą. Budynek wyposażony w ,monitoring, alarm, klimatyzację i układ trójfazowy (siła). Budynek posiada dwa wejście- główne od strony ulicy oraz drugie dla dostaw z boku budynku.
Pomieszczenia
Budynek składa się z głównej części handlowej o powierzchni 50,33 m2 oraz części socjalno-magazynowej: pomieszczenie magazynowe 8,10 m2, korytarz z dodatkowym wejściem 4,00 m2, pomieszczenie socjalne - 5,68 m2, WC 1,89 m2.
Opis działki
Działka nieogrodzona, uzbrojona w ee, wodę i szambo. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Przed budynkiem duży parking. Duża liczba przejeżdżających pojazdów.
Dodatkowe informacje
Sklep posiada stałych klientów.
Dodatkowe informacje
W cenę wliczony jest monitoring, alarm, klimatyzacja, lada, chłodnia oraz sejf.