Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI REKREACYJNE » OGłOSZENIE ARCHIWALNE PRZYTULNY DOMEK NAD JEZIOREM POWIDZKIM

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne Przytulny domek nad jeziorem Powidzkim


  • Nr oferty: 848
  • Lokalizacja: Giewartów
  • Lokalizacja: 23,2 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
848
Lokalizacja
Giewartów
Cena
124 000 PLN
Powierzchnia
23,2 m2
Działka
441 m 2
Cena za m2
5 344,83
Opis działki
Działka o regularnym kształcie prostokąta, ogrodzona z bramą wjazdową. Zadbane, wieloletnie nasadzenia, które dają przyjemny cień w upalne dni. Działka posiada przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne. Na jej teranie poza domkiem letniskowym znajduje się budynek gościnny oraz murowany gril. Przed domkiem zadaszony taras wyłożony kostką.
Opis budynku
Budynek parterowy, niepodpiwniczony. Zbudowany na fundamentach z bloczków. Pobudowany w 2010 r. Dach skośny pokryty blachą. Domek docieplony z zewnątrz styropianem a od środka wełną mineralną. Na zewnątrz obłożony zaimpregnowaną deską drewnianą. Przed wejściem do budynku - taras wyłożony kostką.
Wykończenie budynku
Okna PCV, drzwi drewniane. Salon z aneksem kuchennym wyłożony panelami, ściany pokryte emulsją - tworzy otwartą przestrzeń skąd przechodzimy do sypialni z zabudowaną szafą, także wyłożona panelami, ściany pokryte emulsją. Przy wejściu znajduje się łazienka z prysznicem, pokryta panelami. Przed wejściem do budynku znajduje się pomieszczenie gospodarcze/schowek. Kuchenka na prąd. Ogrzewanie elektryczne, woda podgrzewana z bojlera na prąd.
Pomieszczenia
W domku znajdują się: salon wraz z aneksem (12,55 m2), sypialnia (8,03m2), łazienka (2,62m2), pomieszczenie gospodarcze (1,92m2).
Dodatkowe informacje
Na działce dodatkowo znajduje się budynek gościnny o powierzchni 8,27 m2, gdzie spokojnie 4 osoby mogą się wyspać.
Dodatkowe informacje
Działka znajduje się około 200 m od plaży, jest ulokowana w bardzo spokojnej okolicy, z dala od zgiełku plażowiczów. Jednocześnie niedaleka odległość dzieli ją od plaży bardzo kameralnej, zadbanej, z dala od wielkich kurortów.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość położona jest nad jeziorem polodowcowym, które charakteryzuje się urozmaiconą linią brzegową. Jest to teren Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Występuje tu bardzo bogata flora z licznymi gatunkami chronionymi, wiele zbiorowisk roślinnych. A także różnorodna fauna ze znaczną liczbą gatunków podlegających ochronie.
Dodatkowe informacje
W bliskiej odległości znajduje się sklep, przystanek autobusowy.