Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » OGłOSZENIE ARCHIWALNE – OFERTA JEST NIEAKTUALNA TUREK, OS. WYZWOLENIA - LOKAL HANDLOWO- USłUGOWY NA WYNAJEM

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Turek, Os. Wyzwolenia - lokal handlowo- usługowy NA WYNAJEM


  • Nr oferty: 850
  • Lokalizacja: Turek, ul. Os. Wyzwolenia
  • Lokalizacja: 24 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
850
Lokalizacja
Turek, ul. Os. Wyzwolenia
Cena
800 PLN
Powierzchnia
24 m2
Charakterystyka przeznaczenia
handel, usługi, biuro
Czynsz
800 zł brutto/ mc+ media
Opis budynku
Na wynajem lokal pod działalność gospodarczą - biuro, handel i usługi - lokal o powierzchni łącznej 24 m2. Lokal znajduje się na parterze w budynku parterowym - bezpośrednie wejście z ulicy. Budynek wyposażony w ee, wodę, kanalizację miejską, ogrzewanie - cieplik miejski. Dojazd drogą asfaltową. Przed budynkiem parking.
Pomieszczenia
Lokal składa się z 2 części: I część: handlowo - usługowa o powierzchni 18,92 m2 oraz II część: socjalna o powierzchni WC 1,26 m2 oraz pom. gosp. 3,82 m2.
Wykończenie budynku
Na podłodze terakota, na ścianach emulsja, drzwi antywłamaniowe. Duże okno wystawowe PCV, antywłamaniowe, witryna bardzo przejrzysta. Remont budynku w 2019 r.
Dodatkowe informacje
Na wynajem lokal znajdujący się na parterze. Nieruchomość idealna na prowadzenie działalności handlowej oraz usługowej. Budynek położony w samym centrum miasta - bardzo duża rotacja ludzi - otoczenie to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Dojazd drogą asfaltową, parkingi przy budynku.
Czynsz
Kaucja wynosi 1000 zł. Cena najmu wynosi 800 zł brutto/mc + media (ee i ogrzewanie na cieplik miejski); a woda oraz kanalizacja wliczone w czynsz. Energia elektryczna i CO na podliczniki. Wynajem na okres minimum 1 roku.
Dodatkowe informacje
Lokal dostępny od zaraz!