Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI REKREACYJNE » LIPNICA - DOM Z CHARAKTEREM NAD JEZIOREM POWIDZKIM

Lipnica - dom z charakterem nad jeziorem Powidzkim


  • Nr oferty: 851
  • Lokalizacja: Lipnica
  • Lokalizacja: 50,4 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
851
Lokalizacja
Lipnica
Cena
209 000 PLN
Powierzchnia
50,4 m2
Cena za m2
4 146 zł
Opis działki
Działka o regularnym kształcie, ogrodzona ze wszystkich stron ogrodzeniem drewnianym. Brama wjazdowa przesuwna na prowadnicach. Na działce rosną dorosłe drzewa, dające osłonę przed słońcem, wiatrem i spojrzeniami sąsiadów. Jest także duży, zadbany trawnik - gdzie stoi konstrukcja pod hamak czy huśtawkę. Działka posiada przyłącze elektryczne, kanalizację do szamba/przydomowej oczyszczalni ścieków. Woda – dostarczana jest z ujęcia miejskiego a także drugiego alternatywnego - prywatnej studni.
Opis budynku
Domek powstał na fundamentach z bloczków betonowych, co jest idealną wentylacją dla całości budynku zbudowanego z drewna. Pobudowany w około 1999 r, w całości ocieplony. Drzwi i okiennice drewniane. Taras przed wejściem z deski. Całość budynku zachowana w stylu góralskiej chaty, dzięki pięknej desce która pokrywa wszystkie ściany, podłogi i sufity. Dach dwuspadowy, pokryty papą. Przed wejściem taras z deski. Do domku prowadzi ścieżka z kostki brukowej.
Wykończenie budynku
Salon wraz z kuchnią i jadalnią tworzą dużą otwartą przestrzeń w całości pokryte deską drewnianą. W kuchni meble, zlew, lodówka i kuchenka na gaz. W jadalni duży, drewniany zestaw stołowy. W salonie wygodny narożnik, stolik kawowy, meble pod RTV. W sypialni narożnik, dodatkowe łóżko oraz szafa. Łazienka także wyłożona deską, wanna i wc. Ogrzewanie elektryczne - są rozprowadzone grzejniki, dodatkowo kominkowe. Ciepła woda na bojler elektryczny.
Pomieszczenia
W budynku znajdują się: salon z aneksem kuchennym i jadalnią (33,79m2), sypialnia (12,39m2), łazienka (3,53m2), taras przed domkiem.
Dodatkowe informacje
Na działce znajduję się także Domek narzędziowy ok 4 m2, także wykonany z drewna. Idealne miejsce na przechowywanie sprzętów ogrodniczych, czy mebli ogrodowych. Obok domku jest także zadaszona drewutnia.
Dodatkowe informacje
Działka znajduje się na obszarze Natura 2000, dorosłe zadrzewienia idealnie zlewają ją z otoczeniem, a jednakowo stanowią mur dla prywatności wypoczywających. Do jeziora Powidzkiego jest ok 200 m, gdzie prowadzi przyjemna droga przez las.
Dodatkowe informacje
Działka znajduje się nad Jeziorem Powidzkim największym jeziorem w Wielkopolsce, z pięknymi długimi plażami i płytkim wejściem do wody oraz wyjątkową czystością i przejrzystością wody. Jest to jezioro polodowcowe. Wokół roztaczają się piękne lasy - jest to idealne miejsce do odpoczynku.