Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » GM. TUREK - CAłKOWICIE WYKOńCZONY NOWY DOM - OGłOSZENIE ARCHIWALNE

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaGm. Turek - całkowicie wykończony nowy dom - ogłoszenie archiwalne


  • Nr oferty: 862
  • Lokalizacja: Okolice Turku
  • Lokalizacja: 118 m2

Opis

Koniecznie zapoznaj się z nasza pełną ofertą domów na sprzedaż.

Szczegóły oferty

Nr oferty
862
Lokalizacja
Okolice Turku
Cena
695 000 PLN
Powierzchnia
118 m2
Działka
3062 m2
 
Oferujemy dom parterowy, niepodpiwniczony z garażem w bryle budynku. Dom jest położony w bardzo dobrej lokalizacji, są to okolice Obrębizny, w bliskiej odległości od Turku. Teren lubiany przez nabywców. Dom jest nowoczesny, zbudowany w 2014 r, według najnowszych technologii z dobrej jakości materiałów.
Działka
Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa, cały teren jest ogrodzony i zagospodarowany. Obiekt jest zabezpieczony za pomocą monitoringu całej nieruchomości, wideodomofonem, alarmem. Działka została uzbrojona w ee, wodę, przydomową oczyszczalnię ścieków. Na terenie działki znajdują się liczne nasadzenia, teren jest w całości utwardzony - wjazdy, podjazdy i chodniki ułożone z kostki brukowej. Dookoła działki znajduje się betonowy płot, od frontu jest ogrodzenie metalowe na murowanych słupkach. Obiekt posi
Opis budynku
Budynek parterowy, niepodpiwniczony z garażem - w zabudowie wolnostojącej. Konstrukcja budynku murowana z pustaka, ocieplona styropianem gr. 15 cm. Dach o kącie nachylenia 20 stopni, pokryty blachodachówką. Okna PCV + rolety zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe. Ogrzewanie - piec na ekogroszek, umieszczony w budynku gospodarczym, ogrzewanie podłogowe + grzejniki, dodatkowo biokominek. Rynny wokół budynku rozprowadzają wodę deszczową do gruntu; dodatkowo duży taras, elewacja budynku wykończona.
Pomieszczenia
W domu znajdują się: wiatrołap - 5,80m2, hol - 6,98m2, sypialnia - 12,21 m2, wc - 1,15 m2, łazienka - 4,67 m2, sypialnia - 13,72 m2, kuchnia - 11,08 m2, spiżarnia - 1,45 m2, salon z jadalnią - 33,61 m2, pralnia - 6,25 m2, garaż 20,86 m2, dodatkowo strych.
Wykończenie budynku
Dom jest całkowicie wykończony. Kuchnia w zabudowie włącznie z AGD; łazienka płytki, terakota, wanna - biały montaż wysokiej jakości; sypialnie pokryte emulsją + panele; salon - panele, na ścianach emulsja, ściana z telewizorem pokryta cegłą ozdobną; w jadani - stół który w każdej chwili staje się stołem do bilarda; szafy w zabudowie na korytarzu i w sypialni; sufity podwieszane z ciekawą aranżacją świetlną.
Dodatkowe informacje
Na działce znajduje się budynek gospodarczy, który może pełnić rolę budynku do prowadzenia działalności gospodarczej. Budynek jest monitorowany, ogrodzony, posiada utwardzony dojazd i miejsca parkingowe przed wejściem. Właściciel posiada wydaną decyzję na użytkowanie budynku jako usługowo - produkcyjnego.
Dodatkowe informacje
MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE LUB MAŁY DOM Z NIEWIELKĄ DZIAŁKĄ.
Dodatkowe informacje
Dom zostanie sprzedany z całym wyposażeniem.
Dodatkowe informacje
Klientom udostępniamy więcej zdjęć.