Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » OGłOSZENIE ARCHIWALNE – OFERTA JEST NIEAKTUALNA TUREK- UL. CZYSTA- NA SPRZEDAż BUDYNEK PARTEROWY - REZERWACJA

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Turek- ul. Czysta- Na sprzedaż budynek parterowy - REZERWACJA


  • Nr oferty: 864
  • Lokalizacja: Turek
  • Lokalizacja: 97,93 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
864
Lokalizacja
Turek
Cena
289 000 PLN
Powierzchnia
97,93 m2
Działka
656 m2
Cena za m2
2 951,09 zł
Opis działki
Działka całkowicie ogrodzona: ogrodzenie metalowe od frontu, pozostała część siatka na słupkach metalowych. Działka uzbrojona w ee, wodę (z sieci oraz własna studnia) i kanalizację miejską, istnieje możliwość podłączenia gazu ziemnego (w drodze). Dojazd drogą asfaltową.
Opis budynku
Budynek parterowy, całkowicie podpiwniczony w zabudowie wolnostojącej pobudowany w 1964 r. z cegły i pustaka, częściowo ocieplony oraz częściowo otynkowany. Dach płaski wymiana pokrycia dachowego w 2018 r. - papa termozgrzewalna. CO- węglowe.
Pomieszczenia
Na parterze znajdują się: wiatrołap (3,58 m2), 3 pokoje (14,16 m2, 26,85 m2, 16,22 m2), kuchnia (12,21 m2), korytarz (16,99 m2), łazienka (7,92 m2).
Wykończenie budynku
Okna PCV, instalacja elektryczna aluminiowa, ciepła woda z bojlera, w łazience na podłodze terakota, na ścianach glazura, wanna wbudowana; w 2 pokojach na podłodze panele, na ścianach tapeta; w trzecim pokoju na podłodze parkiet, na ścianach tynk ozdobny, szafa w zabudowie - pokój z wyjściem na balkon; w kuchni wykładzina PCV, na ścianach tapeta i płytki wzdłuż ciągu kuchennego; na korytarzu na podłodze panele, na ścianach tapeta; we wiatrołapie terakota, na ścianach panele ścienne.
Dodatkowe informacje
Na działce dodatkowo wiata garażowa.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych. Tuż przy nieruchomości sklep spożywczy.