Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » OGłOSZENIE ARCHIWALNE – OFERTA JEST NIEAKTUALNA KONIN, OS. LASKóWIEC - DOM PARTEROWY Z PODDASZEM

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Konin, os. Laskówiec - dom parterowy z poddaszem


  • Nr oferty: 871
  • Lokalizacja: Konin
  • Lokalizacja: 110 m2

Opis

Domy na sprzedaż - CAŁKOWITA OFERTA

Szczegóły oferty

Nr oferty
871
Lokalizacja
Konin
Cena
429 000 PLN
Powierzchnia
110 m2
Działka
569 m2
Opis działki
Działka ogrodzona – od frontu ogrodzenie metalowe, pozostałe ogrodzenie to siatka i ogrodzenie panelowe. Działka uzbrojona w wodę, prąd, kanalizację gminną i gaz ziemny. Teren zagospodarowana – podjazdy i chodniki z kostki brukowej. Zasadzone liczne krzewy i drzewa. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową.
Opis budynku
Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Dom w zabudowie bliźniaczej. Budynek murowany z betonu komórkowego, ocieplony styropianem. Więźba dachowa drewniana, dach pokryty dachówką. Strop żelbetowy. Centralne ogrzewanie na gaz ziemny.
Wykończenie budynku
Okna PCV + rolety elektryczne. W pokojach i na korytarzu ściany gipsowane pokryte farbą emulsyjną, na podłodze są położone panele. Łazienka jest wyłożona glazurą, wyposażona w kabinę prysznicową i wannę. W salonie na ścianach jest emulsja, a na podłodze położono terakotę. W kuchni jest terakota, natomiast wzdłuż ciągu kuchennego znajdują się płytki. Ściany pokryte są emulsją. W wiatrołapie emulsja i panele. W WC terakota.
Dodatkowe informacje
Dodatkowo na działce znajduje się drewutnia.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość jest położona w cichej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się park i plac zabaw.
Dodatkowe informacje
Dom zadbany, przestronny i jasny. Budynek wykonany z materiałów wysokiej jakości. Dodatkowym atutem jest pięknie zagospodarowana działka.