Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Piętrowy dom do wykończenia


  • Nr oferty: 876
  • Lokalizacja: Okolice Kaczanowa
  • Powierzchnia: 130 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
876
Lokalizacja
Okolice Kaczanowa
Cena
349 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
2 538,46 zł/m
Działka
554 m
Dodatkowe informacje
Piętro budynku w stanie surowym zamkniętym, natomiast dół całkowicie wykończony, po remoncie w 2010 r.
Opis budynku
Dom pobudowany w 1990 r, piętrowy, niepodpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej. Zbudowany z cegły i pustaka, na dachu papa, wykończony blachą. Budynek jest otynkowany. Okna PCV, drzwi zewnętrzne na profilach aluminiowych.
Opis działki
Działka ogrodzona ze wszystkich stron, ogród zagospodarowany - trawnik, nasadzenia. Na działce dodatkowo znajduje się garaż blaszany. Uzbrojona w prąd, wodę i szambo, CO na opał stały. W drodze prowadzona jest sieć gazowa i kanalizacyjna - możliwość podłączenia. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Pomieszczenia
Dom można podzielić na dwie części z możliwością osobnych wejść. Dół zajmuje powierzchnię ok. 66 m w jego skład wchodzą: kuchnia, łazienka, korytarz i 3 pokoje oraz kotłownia. Na piętrze powierzchnia także ok 65 m i znajdują się: kuchnia, łazienka, korytarz i 3 pokoje.
Wykończenie budynku
Okna w całym domu PCV, wymieniona instalacja CO - rury i grzejniki. Parter domu: na korytarzu na podłodze terakota, na ścianach emulsja, w łazience płytki i terakota, prysznic. W kuchni na podłodze terakota, płytki wokół ciągu kuchennego. W pokojach na podłodze panele i deka drewniana, ściany wygładzone, pokryte emulsją. W kotłowni piec na CO oraz miejsce do składowania opału. Piętro domu: w stanie surowym zamkniętym. Wymienione oka, na ścianach położony tynk, wymieniona instalacja CO - rury i grzejniki.
Dodatkowe informacje
Dodatkowo na działce znajduje się garaż blaszany wliczony w cenę.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość położona w dogodnej okolicy, w pobliżu sklep, szkoła, kościół, zakłady przemysłowe handlowe i usługowe w odległości 5 km.