Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » OGłOSZENIE ARCHIWALNE – OFERTA JEST NIEAKTUALNA ROZKłADOWE MIESZKANIE WE WRZEśNI

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna Rozkładowe mieszkanie we Wrześni


  • Nr oferty: 884
  • Lokalizacja: Września, ul. Dąbrowskiego
  • Lokalizacja: 43,4 m2

Opis

Posiadamy w ofercie zadbane, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrześni, w bliskiej odległości sklepy, szkoły. Lokal posiada balkon. 

Szczegóły oferty

Nr oferty
884
Lokalizacja
Września, ul. Dąbrowskiego
Cena
158 000 PLN
Powierzchnia
43,4 m2
Cena za m2
3 640,55 zł/m2
Położenie mieszkania
4 piętro ( budynek 4 piętrowy )
Opis budynku
Budynek oddany do użytkowania w 1971 r. Obiekt był budowany metodą wielki blok - ściany zewnętrzne z wielkiej płyty, ściany wewnętrzne z suporeksu. Budynek 4-piętrowy ocieplony w 2014 r, dach został zmodernizowany w 2017 r. Klatki schodowe odnowione w roku 2019. Budynek całkowicie podpiwniczony, posiada przyłącza elektryczne, wodno-kanalizacyjne, ogrzewanie miejskie. Budynek posiada domofon. Dojazd do budynku drogą asfaltową, przed wejściem wiele miejsc parkingowych.
Pomieszczenia
Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze budynku 4 piętrowego. Mieszkanie jest rozkładowe, jasne i zadbane. Lokal posiada również balkon. W jego skład wchodzą: korytarz 4,22 m2, łazienka 2,65 m2, garderoba 1,72 m2, kuchnia 5,27 m2, pokój 12,73 m2, pokój 16,81 m2. Do mieszkania przynależy piwnica ok.6 m2.
Wykończenie lokalu
W pokojach są nowe okna PCV z rolety zewnętrznymi. Łazience została wyposażona w prysznic, płytki i terakotę. W kuchni na podłodze terakota, płytki są położone wokół ciągu kuchennego, meble w zabudowie, gaz z butli. W pokojach na podłodze znajduje się parkiet drewniany, ściany są pokryte emulsją. Na korytarzu udało się wygospodarować zamykaną garderobę. Lokal posiada drzwi antywłamaniowe.
Dodatkowe informacje
Okna mają wystawę: w pokojach południowo - zachodnią, natomiast w kuchni północną.
Czynsz
Czynsz do spółdzielni ok 130 zł.
Forma własności
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
Balkon
TAK - ok 3 m2.
Dodatkowe informacje
Mieszkanie w bardzo korzystnej lokalizacji - do przystanku pieszo 2 min, wokół sklepy typu Netto, Społem. Do rynku pieszo 10 min, w pobliżu także szkoły, boisko.
Dodatkowe informacje
Wyposażenie mieszkania w większości zostaje - kwestia uzgodnienia z właścicielami.