Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » TUREK UL. ŁąKOWA - 2 BUDYNKI MIESZKALNE + BUDYNEK GARAżOWY

Turek ul. Łąkowa - 2 budynki mieszkalne + budynek garażowy


  • Nr oferty: 888
  • Lokalizacja: Turek ul. Łąkowa
  • Lokalizacja: 123,41 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
888
Lokalizacja
Turek ul. Łąkowa
Cena
370 000 PLN
Powierzchnia
123,41 m2
Cena za m2
2 998,14 zł
Działka
1386 m2
Opis działki
Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację miejską, gaz ziemny, deszczówkę. Działka ogrodzona: siatka na słupkach, od frontu murowane słupki z klinkieru, przęsła drewniane. Brama wjazdowa automatyczna. Teren uzbrojony kostką brukową.
Opis budynku
I Budynek mieszkalny piętrowy, niepodpiwniczony, pobudowany w zabudowie zwartej w granicy działki. Budynek pobudowany w 1956 r. remontowany i rozbudowany w 1983 r. (dobudowane piętro). Ściany parteru: cegła pełna + szczelina dylatacyjna. Na piętrze cegła kratówka + wykładka z Suporexu + szczelina dylatacyjna. Strop ocieplony styropianem 10 cm + płyta pleśniowa. Okna PCV, strop żelbetowy. Parter do remontu!. Piętro po remoncie.CO na gaz ziemny.
Pomieszczenia
Na parterze znajdują się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, WC, korytarz i kotłownia. Na piętrze mieszczą się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC, korytarz.
Opis budynku
II Budynek mieszkalny parterowy pobudowany z pustaka żużlowego + wykładka z cegły pełnej + cegła dziurawka + szczelina dylatacyjna, ocieplenie styropianem 10 cm, strop również ocieplony styropianem 10 cm + wełna mineralna. CO na gaz ziemny, ee, woda, kanalizacja. Budynek pobudowany w 1965 r. remontowany w 2010 r.
Pomieszczenia
Na parterze znajdują się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz.
Dodatkowe informacje
Na działce dodatkowo budynek gospodarczy pobudowany z pustaka żużlowego, z pom. gospodarczym o powierzchni łącznej 34 m2, pokryty eternitem.
Dodatkowe informacje
Na działce znajduje się dodatkowo garaż o powierzchni ok 26 m2.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość przeznaczona w MPZP jako: MN, U - zabudowa mieszkaniowa oraz usługi. Istnieje możliwość prowadzenia działalności. Nieruchomość znajduje się przy Drodze Krajowej 72.