Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » NA SPRZEDAŻ BUDYNEK BIUROWO-MIESZKALNY W KONINIE Z IDEALNĄ LOKALIZACJą

NA SPRZEDAŻ budynek biurowo-mieszkalny w KONINIE z IDEALNĄ lokalizacją


  • Nr oferty: 900
  • Lokalizacja: Konin

Szczegóły oferty

Nr oferty
900
Lokalizacja
Konin
Cena
1 350 000 PLN
Cena za m2
900 zł
Charakterystyka przeznaczenia
MU39, KDL-8
Opis działki
Działka zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym położony w granicach działki o powierzchni 1016m2. Kształt działki regularny, wyłożona betonową kostką brukową.
Opis budynku
Budynek dwubryłowy, funkcjonalnie połączony na poziomie piwnicy i parteru. Obiekt dwupiętrowy, w całości podpiwniczony, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1500 mkw. Możliwość podziału na dwa niezależne budynki. Budynek wybudowany w 1968 roku oraz rozbudowany w 1990 roku. Nieruchomość wyposażona jest w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, prąd, co miejskie. Obiekt wykonany w technologii tradycyjnej z materiałów ceramicznych i pustaków gazobetonowych, dach pokryty papą, stolarka okienna PCV.
Pomieszczenia
Na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe, natomiast na I i II piętrze pomieszczenia biurowe i mieszkalne. W piwnicy mieszczą się pomieszczenia magazynowe oraz 4 miejsca garażowe. Powierzchnia budynku wg funkcji, zgodnie z wewnętrzną inwentaryzacją: powierzchnia biurowa – 794,70 mkw, powierzchnia mieszkalna – 281,90 mkw, 4 mieszkania (możliwość zrobienia 40 kawalerek lub kilkunastu mieszkań), powierzchnia magazynowa – 337,06 mkw, powierzchnia garaży ok. 90 mkw. Powierzchnia użytkowa łącznie ok. 1500m2.
Charakterystyka przeznaczenia
MU39 – teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej (lokale mieszkalne, usługowe, biurowe, handlowe), KDL-8 – tereny dróg publicznych klasy lokalnej. Nieruchomość znajduje się w strefie „B” ochrony konserwatorskiej historycznego układu urbanistycznego Konin i strefy „OW” obserwacji archeologicznej.
Dodatkowe informacje
Dogodne położenie nieruchomości - w zasięgu urzędy, markety, szkoły.