Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » DOM NA SPRZEDAż W ZABUDOWIE BLIźNIACZEJ

Dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej


  • Nr oferty: 938
  • Lokalizacja: Turek Sucharskiego
  • Lokalizacja: 268,29 m2

Opis

W naszej ofercie na sprzedaż polecamy wielopoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej. Dom w układzie rozkładowym, przestronny i zadbany. Uwagę zwraca elegancki front z zadbanym przedogródkiem. Polecamy ! 

Szczegóły oferty

Nr oferty
938
Lokalizacja
Turek Sucharskiego
Cena
469 000 PLN
Powierzchnia
268,29 m2
Cena za m2
1 748,11 zł/m2
Działka
470 m2
Opis działki
Działka o powierzchni 470 m2, całkowicie ogrodzona z bramą wjazdową drewnianą. Działka jest całkowicie zagospodarowana, założona kostka, posadzone krzewy ozdobne, zadbany trawnik.
Dodatkowe informacje
Na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 55,99 m2. Budynek murowany, dach pokryty blachą, okna PCV.
Pomieszczenia
Każde z kondygnacji może stanowić osobne mieszkanie. Na kondygnację składają się: wc, łazienka, kuchnia, wiatrołap, komunikacja i 2 pokoje. Dom jest jasny i przestronny. Układ jego jest rozkładowy. Dom jest w części po remoncie, w części w trakcie remontu. Podłogi pokryte panelami i parkietem drewnianym. Na ścianach częściowo emulsja częściowo boazeria. Schody dębowe. Parapety wewnętrzne sosnowe. Drzwi wewnętrzne drewniane. W jednym z pokoi także kominek. W kuchni i łazience płytki i terakota. W garażu pły
Pomieszczenia
Budynek składa się z parteru, 2 pięter, i powierzchni piwnicy.
Opis budynku
Budynek pobudowany w 1985r w sposób tradycyjny, murowany z pustaka żużlowego. Strop żelbetowy zbrojony, więźba dachowa drewniana, dach pokryty blachą ocynkowaną. Budynek ocieplony, otynkowany, elewacja wykończona cegłą klinkierową. Okna PCV, drzwi zewnętrzne drewniane, brama garażowa na profilach aluminiowych. Budynek jest całkowicie podpiwniczony.
Uzbrojenie terenu
Teren uzbrojony jest w ee, wodę, kanalizację miejską, gaz ziemny.
Dodatkowe informacje
Dom znajduję w dogodnej lokalizacji, na terenie osiedla domów jednorodzinnych. Do centum Turku ok 2km. Do marketu spożywczego ok 1 km, do szkoły podstawowej 1 km.