Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » DOM NA SPRZEDAż W WYSOKIM STANDARDZIE

Dom na sprzedaż w wysokim standardzie


  • Nr oferty: 943
  • Lokalizacja: Przykona
  • Lokalizacja: 132,3 m2

Opis

Posiadamy w ofercie bardzo elegancki, zadbany dom w gminie Przykona, dodatko budynek gospodarczo - garażowy. Budynek podsadowiony na podwójnej działce, czym wyróżnia się na tle sąsiadujących zabudowań. Działka jest zadbana, i całkowicie zagospodarowana. 

Cała nieruchomość w wysokim standardzie. POLECAMY!!!

Szczegóły oferty

Nr oferty
943
Lokalizacja
Przykona
Cena
700 000 PLN
Powierzchnia
132,3 m2
Działka
1 608 m2
Opis działki
Działka całkowicie zagospodarowana, podjazdy i chodniki z kostki. Teren wokół ogrodzony, od frontu ogrodzenie na murowanych słupkach z kutymi przęsłami. Brama Kuta, sterowana elektrycznie. Teren zagospodarowany - liczne ozdobne nasadzenia, trawnik, aromatyczny system nawadniania. Działka uzbrojona - ee, woda, kanalizacja, ogrzewanie olejowe.
Dodatkowe informacje
Na terenie działki znajduje się budynek gospodarczo - garażowy o powierzchni 68,09 m2. Z czego garaż dwustanowiskowy to powierzchnia 43,27 m2. Natomiast 24,80 m2 to lenia kuchnia. Do niej przylega bezpośrednio zadaszony taras - idealne miejsce do biesiadowania z widokim na ogród.
Opis budynku
Budynek w zabudowie wolno stojącej, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Oddany do użytkowania w 2011 r. Wybudowany wg tradycyjnych technologii z materiałów bardzo dobrej jakości. Murowany z cegły, ocieplony styropianem, strop typu Teriva, okna PCV, drzwi zewnętrzne na profilach aluminiowych. Ogrzewanie olejowe grzejniki + podłogówka.
Dodatkowe informacje
Dodatkowe instalacje podłączone do budynku to - domofon, alarm, automatyczne nawadnianie. Dodatkowo także studnia głębinowa, oraz złożony już wniosek o dofinansowanie solarów.
Pomieszczenia
Na parterze znajdują się: wiatrołap ( 2,29m2), hall ( 7,98m2), spiżarnia (1,20m2), Kuchnia z jadalnią (17,75m2), sypilania (12,64m2), garderoba (3,67 m2), łazienka (3,22m2), pralnia (4,32m2). Na poddaszu znajdują się: hall (9,95m2), pokój (9,08m2), pokój (13,10m2), pokój (12,40m2), łazienka (7,00m2).
Wykończenie budynku
Okna PCv z tzw "szprosami", schody wewnętrzne wolnostojące drewniane z kutymi balustradami. W kuchni meble i AGD w zabudowie, z wyspą na środku, płytki i terakota wysokiej jakości, kuchnia indukcyjna. W łazienkach terakota i płytki, biały montaż. W pokojach panele, na ścianach emulsja i cegła ozdobna. W salonie kominek, zabudowa regipsowa z oświetleniem. W pokojach na poddaszu na podłodze panele, ściany pomalowane.
Dodatkowe informacje
Budynek z zewnątrz jak i w środku prezentuje się bardzo okazale. Przestronny i piękny dom dla rodziny. Polecamy!!!