Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI REKREACYJNE

NIERUCHOMOśCI REKREACYJNE


Widok nieruchomości 49 000 PLN
69 000 PLN

Ogródek działkowy ROD wraz z domkiem -ul . Świętojańska - NOWA CENA

Powierzchnia: 23,82 m2

Działka ROD w pełni zagospodarowana z przestronnym domkiem gotowym do zamieszkania.

Cena: 49 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Działka na ogródkach działkowych ROD, powierzchnia 300 m2. Działka ogrodzona, siatką na słupkach metalowych, zagospodarowana z licznymi nasadzeniami oraz domkiem letniskowym. Działka posiada przyłącza prądu, wody oraz szambo.

Opis działki: Na działce liczne nasadzenia roślin oraz drzew owocowych. Osobne miejsce na posadzenie warzyw. Działka posiada na całej swojej powierzchni nawadnianie.

Dodatkowe informacje: Na działce znajduję się domek letniskowy. Dół budynku tworzą dwa pomieszczenia gospodarcze ( 12,78m2 oraz 12,52m2), jedno z pomieszczeń przeznaczone jest na letnią kuchnię. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych pomieszczeń mieszkalnych. Górę budynku tworzy łazienka, korytarz kuchnia oraz pokój. Dom ogrzewany na gaz+ piec drewniany. Budynek wykonany w dolnej części z pustaka , w górnej z cegły , strop żelbetowy, ocieplony styropianem grubości 8 i 5 cm.

Dodatkowe informacje: W pomieszczeniach gospodarczych na podłodze płytki , na ścianach emulsja . W łazience glazura oraz terakota, wanna w zabudowie. W kuchni na podłodze oraz w ciągu kuchennym płytki, w pokoju na ścianach emulsja na podłodze płytki. Drzwi płycionowe, okna PVC. Przed wejściem do domu znajduję się taras o powierzchni 8.30 m2 nad którym rozpościera się pergola.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1096

Teren działki rekreacyjnej 91 000 PLN

Ostrowo, gmina Powidz - działka rekreacyjna

Powierzchnia: 1972 m2

Działka dla ludzi ceniących ciszę i spokój

Cena: 91 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 46,15 zł

Charakterystyka przeznaczenia: tereny zabudowy letniskowej

Opis działki: Działka o kształcie regularnym, prostokątna. Działka nieogrodzona, nieuzbrojona. Możliwość uzbrojenia w ee, woda ze studni. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową. Do drogi asfaltowej około 70 m.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość gruntowa niezabudowana przeznaczona w Studium Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Powidz jako tereny zabudowy letniskowej. Tereny przylegające do działki przeznaczone są jako tereny zabudowy letniskowej, tereny rolne, użytki zielone, tereny leśne. Do Jeziora Powidzkiego około 1 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 360Nieruchomości rekreacyjne do sprzedania w Koninie, Kole, Turku, Wrześni i Słupcy

Każdy po pracy pragnie wypocząć, wyjechać na parę dni naładować akumulatory, nie musisz wynajmować, możesz mieć swoje miejsce na ziemi do odpoczynku lub na wakacje. Mamy w ofercie dla Ciebie działki pod zabudowę letniskową, małe domki letniskowe na każdą kieszeń, duże komfortowe rezydencje letniskowe nad lubianymi jeziorami wielkopolski, blisko dużych kompleksów leśnych, tras rowerowych, pieszych. Najwięcej ofert mamy z terenu Konina, Koła Turku, Słupcy i Wrześni, ale także w innych regionach wielkopolski. Zadowoliliśmy już wielu wymagających klientów, którzy już nie tracą pieniędzy na wynajem, następnym możesz być Ty, poczuj odrobinę luksusu. Dopasujemy nieruchomość rekreacyjną do Twoich wymagań. Spełniaj marzenia. Swoje miejsce do odpoczynku znajdziesz z naszą agencją nieruchomości.